Premiera "Wiedźmina" znacznie wcześniej, niż sądziliśmy? Tak sugeruje producent wykonawczy serialu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Oficjalnej daty premiery "Wiedźmina" jak nie było, tak nie ma, za to pojawiła się kolejna nieoficjalna. Giovanni Eūgene Altamarquéz, producent serialu, sugeruje, żeby szykować się na jesień.

Zgadywanie daty premiery netfliksowego "Wiedźmina" trwa. Do tej pory najpopularniejszą z nieoficjalnych dat był 20 grudnia, ale możliwe, że wcale nie będziemy musieli czekać tak długo.

Wiedźmin – premiera serialu już 1 listopada?

Atmosferę podgrzał Giovanni Eūgene Altamarquéz, jeden z producentów wykonawczych "Wiedźmina", którzy wrzucił dziś serię interesujących tweetów. Oczywiście nie możemy ich traktować jak oficjalnej informacji od Netfliksa o dacie premiery, ale jednocześnie to coś więcej niż plotka. W końcu pochodzi od człowieka z najbardziej wtajemniczonego kręgu.

(...) Serial wszedł w etap postprodukcji i jest nadzieja, że będzie skończony tak, by możliwa była premiera pod koniec października 2019. Jedną prawdopodobną datą wypuszczenia odcinków "Wiedźmina" jest piątek, 1 listopada – napisał.

Po kliknięciu tweeta możecie zobaczyć cały wątek z dyskusją na ten temat. Altamarquéz początkowo twierdził, że "Wiedźmina" będziemy mogli zobaczyć już w październiku, a potem skorygował datę. To wciąż tylko jego przypuszczenia, ale oparte na wiedzy znacznie solidniejszej niż nasza.

Zgodnie z oficjalnym opisem od Netfliksa, serialowy "Wiedźmin" będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Akcja dzieje się na Kontynencie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i gdzie dobro i zło nie dają się tak łatwo rozróżnić. Główne role grają Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Cholatra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Na razie się pojawił się tylko jeden zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.