Paczka zdjęć z premiery 4. sezonu "The Good Place". Tylko gdzie się podział Chidi?

"Dobre miejsce" (Fot. NBC)

0

Pojawiły się foty z podwójnej premiery 4. sezonu "The Good Place". Są grupowe uściski, dziwne miny i Eleanor w biznesowym wydaniu. Nie ma za to kogoś, za kim dziewczyna z Arizony na pewno tęskni.

"The Good Place" tej jesieni powróci z 14-odcinkowym finałowym sezonem. Otworzy go tradycyjnie podwójny odcinek, zatytułowany "A Girl from Arizona", w którym znów będziemy świadkami małego przetasowania.

Dobre Miejsce sezon 4 – zdjęcia z premiery

TVLine wypuściło całą galerię zdjęć, na których brakuje Chidiego (William Jackson Harper). To jednak nie znaczy, że go nie zobaczymy – niezdecydowany filozof pojawił się wcześniej na jednej z fotek wypuszczonych przez EW. Chidi i Eleanor (Kristen Bell) spotkają się, przy czym on w tym momencie nie pamięta, że ona jest kobietą, którą kocha. Czy ta para zdoła odnaleźć drogę do siebie nawzajem?

Na razie Eleanor będzie miała inne zmartwienia. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna z Arizony zamieni swoje zwykłe ciuchy na garnitur, prawdopodobnie w ramach udawania, że jest architektem Dobrego Miejsca. Dużo udawania i przebieranek czeka zresztą całą ekipę, która najwyraźniej wyprawiać będzie kolejną imprezę pt. "Witajcie w Dobrym Miejscu". Poza tym mamy grupowe uściski, jakiegoś rodzaju szpiegowanie i samotne rozmyślanie.

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

W finałowej odsłonie "The Good Place" ma wrócić pytanie "czy ludzie mogą się zmienić na lepsze?", a wraz z nim kolejna wersja eksperymentu Michaela (Ted Danson), mającego na celu uratowanie ekipy głównych bohaterów przed wiecznym potępieniem.

Eleanor, Chidi, Tahani (Jameela Jamil) i Jason (Manny Jacinto) zmierzą się z nowymi wyzwaniami, a wspomagać ich będzie wszystkowiedząca Janet (D'Arcy Carden). Twórca serialu, Michael Schur, powiedział w rozmowie z EW, że głównym celem jest teraz stworzenie pasującego zamknięcia losów bohaterów. Powinniśmy spodziewać się mocnego uderzenia, zarówno w sensie emocjonalnym, jak i filozoficznym.

Dobre Miejsce sezon 4 od 27 września na Netfliksie

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4