Bohaterowie "The Walking Dead" ślubują, że uciszą Szeptaczy. Zobaczcie świetny nowy zwiastun 10. sezonu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

W jedności siła, wiemy to nie od dziś. Zobaczcie, jak bohaterowie "The Walking Dead" zgodnie obiecują w nowym zwiastunie 10. sezonu, że wszyscy razem uciszą Szeptaczy.

"The Walking Dead" tej jesieni rozpocznie 10. sezon, w którym rozegra się kolejna już walka o wszystko. Przeciwnikami dosłownie wszystkich bohaterów, którzy przeżyli, będą Szeptacze.

The Walking Dead sezon 10 – nowy zwiastun serialu

W klimatycznym klipie widzimy kolejne osoby – od Daryla, Michonne i Carol aż po Negana – które zapewniają, że więcej ich łączy niż dzieli. Wszyscy chcą przeżyć, ale w tym chodzi o coś więcej niż o przeżycie. To także walka o nowy lepszy świat. Świat, w którym nie może być miejsca dla nieludzkiego okrucieństwa. "Razem uciszymy Szeptaczy" – obiecują nam bohaterowie "The Walking Dead".

The Walking Dead sezon 10 – opis i obsada

Akcja 10. sezonu "The Walking Dead" będzie toczyć się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Jak czytamy w oficjalnym opisie, bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla ocalałych okazują się nie lada testem.

Obsada serialu wzmocniła się o kilka osób, w tym Kevina Carrolla ("Pozostawieni") w roli Virgila i Juana Javiera Cardenasa ("Snowfall") jako Dantego, który prawdopodobnie będzie nowym facetem Maggie. Po drugiej stronie pojawi się Thora Birch ("American Beauty") jako Gamma, totalna wyznawczyni zwierzęcego stylu życia Szeptaczy i ich bezlitosnej liderki, Alphy.

The Walking Dead wraca 7 października na FOX

REKLAMA