6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

10 nowych postaci w zwiastunie 4. sezonu "This Is Us". Terry Chen w serialu "Legends of Tomorrow". 1. sezon serialu "Cobra Kai" udostępniony bezpłatnie na YouTube. A oprócz tego "Top Boy", "Dorwać Małego" i nie tylko.

1. Nowe postacie w zwiastunie 4. sezonu This Is Us

Telewizja NBC wypuściła zwiastun 4. sezonu "This Is Us", w którym zostało przedstawionych aż 10 nowych osób z obsady. Do ekipy serialu dołączą Jennifer Morrison, Omar Epps, Timothy Omundson, Nick Wechsler, Asante Blackk, Marsha Stephanie Blake, Bahara Golestani, Julian Silva, Auden Thornton i reżyser M. Night Shyamalan. Kto będzie kim? Zobaczcie, jak obstawia TVLine.

2. Terry Chen w serialu Legends of Tomorrow

Terry Chen ("Jessica Jones") zagra Czyngis-chana w 5. odcinku 5. sezonu "Legends of Tomorrow", który będzie reżyserskim debiutem Caity Lotz. Słynnego władcę Mongołów zobaczymy w zupełnie nowym wydaniu, w Hongkongu z lat 90.

3. Naomie Harris w nowym serialu HBO i Sky

Naomie Harris ("Moonlight") dołączyła do głównej obsady "The Third Day". 6-odcinkowy serial Sky i HBO opowie o mężczyźnie, który znalazł się na wyspie w pobliżu wybrzeża Wielkiej Brytanii i zostaje wciągnięty w niezwykły świat jej tajemniczych mieszkańców i ich rytuałów. W roli głównej Jude Law.

4. Cobra Kai – 1. sezon udostępniony bezpłatnie

Do 12 września na YouTube możecie oglądać bezpłatnie 1. sezon serialu "Cobra Kai".

5. Joe Minoso w obsadzie Dorwać Małego

Joe Minoso ("Chicago Fire") zagra w 3. sezonie serialu "Dorwać Małego" lidera gangu, który kontroluje Los Angeles.

6. Top Boy powraca – zobaczcie zwiastun

Brytyjski serial "Top Boy", ostatnio emitowany w 2013 roku, wraca z nowym sezonem. Premiera 13 września na platformie Netflix.

REKLAMA