7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Phoebe Waller-Bridge dostanie specjalną nagrodę BAFTA. Canal+ ma więcej wydawać na własne produkcje. Zapowiedź ostatnich odcinków "Suits". A oprócz tego kolejny szwedzki serial Netfliksa, "Mr. Mom" i nie tylko.

1. Phoebe Waller-Bridge dostanie nagrodę BAFTA

Phoebe Waller-Bridge zostanie uhonorowana specjalną nagrodą BAFTA dla Artysty Roku.

2. Canal+ ma więcej wydawać na własne produkcje

Francuski nadawca planuje zwiększyć nakłady na własne produkcje do 90 mln euro. Wszystko dlatego, że traci użytkowników we Francji na rzecz Netfliksa i Amazona.

3. Zapowiedź ostatnich odcinków Suits

Harvey i Mike zapowiadają ostatni przekręt w "Suits". Zobaczcie zwiastun finałowych czterech odcinków.

4. Sophie Rundle i Martin Compston w serialu BBC

Sophie Rundle ("Gentleman Jack)" i Martin Compston ("Line of Duty") zagrają w 5-odcinkowym thrillerze "The Nest" telewizji BBC. Zobaczymy ich w rolach pary z Glasgow, która ma w życiu wszystko oprócz jednego – dziecka. Pewnego razu spotykają 18-latkę (Mirren Mack), która zgadza się urodzić im dziecko. Czy to przypadek, czy stoi za tym coś więcej? Kim jest ta dziewczyna i jak zbliżyła się do nich? "The Nest" będzie emocjonalnym thrillerem o miłości, pieniądzach i cenie tego, że możesz sobie kupić wszystko. Scenariusz pisze Nicole Taylor ("Three Girls").

5. Drugi szwedzki serial Netfliksa

Netflix zamówił drugi szwedzki serial – romantyczny komediodramat "Love & Anarchy". Serial opowie historię mającej męża i dzieci konsultantki, która rozpoczyna specyficzną relację z młodszym facetem. Para flirtuje i rzuca sobie wyzwania, mające coraz większe konsekwencje. Scenariusz pisze Lisa Langseth, produkuje to samo studio, któremu zawdzięczamy "Ruchome piaski".

6. Ktoś umrze w A Million Little Things

D.J. Nash, producent "A Million Little Things", mówi, że w 2. sezonie możemy spodziewać się śmierci "kogoś, kogo widzieliśmy".

7. Mr. Mom – zwiastun serialu platformy Vudu

"Pan mamuśka" powraca, tym razem w serialu Vudu, platformy streamingowej należącej do sieci supermarketów Walmart. W filmie z lat 80. główną rolę grał Michael Keaton, tutaj w tytułowego bohatera wcieli się Hayes MacArthur.

REKLAMA