26 serialowych nowości, które zobaczymy we wrześniu

"The Politician" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Zerknęliście już na nasz kalendarz premier seriali na jesień 2019? Jeśli nie, to polecamy i zabieramy się za przedstawianie nowości. Na liście na wrzesień jest m.in. "The Politician" Ryana Murphy'ego, a także "The Spy", "Criminal", "Undone" czy "Evil".

The Spy – 6 września na Netfliksie

Sacha Baron Cohen do tej pory kojarzył się z kreacjami komediowymi, takimi jak Borat, Brüno czy Ali G. W limitowanym serialu "The Spy" zobaczymy go w roli słynnego agenta Mossadu, Eli Cohena, który zmienił bieg historii, działając pod przykrywką w Syrii w latach 60.

Jest tylko jeden problem: Eli Cohen w "The Spy" to człowiek, który swoje zadanie wykonuje na tyle dobrze, że ciężko mu pozbyć się podwójnej tożsamości. We wczesnych latach 60. agentowi udało się zyskać zaufanie wojskowych przywódców Syrii i ich bogatych przyjaciół, dzięki czemu zdobył dostęp do najbardziej tajnych antyizraelskich planów.

Obok Sachy Barona Cohena w serialu wystąpią m.in. Noah Emmerich ("The Americans"), Hadar Ratzon Rotem ("Homeland") oraz Waleed Zuaiter ("Altered Carbon"). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Gideon Raff, twórca izraelskiego "Hatufim", pierwowzoru "Homeland". "The Spy" będzie składać się z sześciu odcinków.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA