"The Good Wife": Co jeszcze w 3. sezonie? [wideo]

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Już tylko trzy odcinki pozostały do finału 3. sezonu "The Good Wife". Trzeba przyznać, że końcówka zapowiada się naprawdę nieźle. Zobaczcie promo. Spoilery!

Mocne końcówki sezonów to w "The Good Wife" norma. Trzy ostatnie odcinki 3. sezonu - "No Ordinary Lie", "The Penalty Box" oraz odcinek finałowy, którego tytułu jeszcze nie znamy - zapowiadają się rewelacyjnie jak zawsze.

Przede wszystkim Peter Florrick (Chris Noth) będzie startował na gubernatora. Alicia (Julianna Margulies) nie będzie mieć nic przeciwko, wręcz będzie go zachęcać. Peterowi wyrósł jednak ciekawy przeciwnik - Mike Kresteva (Matthew Perry), któremu nie spodobało się, jak potraktowała go ostatnio Alicia. Czy spełni on swoje groźby?

Ale to nie koniec. Do Lockhart/Gardner najwyraźniej powróci Cary (Matt Czuchry), który zostanie z radością powitany "po ciemnej stronie". Z kolei Jackie (Mary Beth Peil) wyląduje w szpitalu - i chyba nie będzie to wyglądać najlepiej.

"The Good Wife" powraca 15 kwietnia, a wielki finał 3. sezonu zaplanowany jest na 29 kwietnia. 4. sezon serialu już został zamówiony przez CBS.

http://youtu.be/zZ4kjovMdBk

REKLAMA