Najlepsze seriale sierpnia wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. HBO/Netflix/Amazon

W tym roku w wakacje zdecydowanie nie było nudno w serialach. Sierpień to m.in. powroty "Mindhuntera", "GLOW", "Sukcesji" czy "Terroru", a do tego mnóstwo nowości.

W tym roku w wakacje było tyle premier seriali, że pewnie przyda wam się ściągawka z datami. Sierpień zaczął się od powrotu "Dear White People", a także "Preachera" i "BH90210". Potem było m.in. "GLOW", "Sukcesja", "Terror: Dzień hańby", "Nasi chłopcy" czy "Why Women Kill".

W drugiej połowie miesiąca wrócił "Mindhunter", "Trzynaście powodów", "The Affair", "Peaky Blinders". Wystartowali "Przybysze", "On Becoming a God in Central Florida", "Carnival Row", "Ciemny kryształ: Czas buntu". Nie zapomnijcie także o kontynuacjach, jak np. "Pose".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach – tutaj albo pod tym postem na Facebooku – tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w sierpniu (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do niedzieli 8 września do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek w sierpniu.

REKLAMA