7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Niektóre produkcje Netfliksa wypuszczane co tydzień. Fragment serialu "Żmijowisko" od Canal+. Świetna obsada serialu "Flipped". A oprócz tego "Batwoman", nowy projekt FOX-a i nie tylko.

1. Niektóre produkcje Netfliksa wypuszczane co tydzień

Według nieoficjalnych informacji Disney+ będzie wypuszczać swoje seriale po odcinku co tydzień. Czy to oznacza bliski koniec binge-watchingu i czy Netflix też z tego modelu zrezygnuje? ComicBook donosi, że streamingowy gigant planuje pewne zmiany. Nowe serie "The Great British Baking Show" i "Rhythm & Flow" nie zostaną wypuszczone całe naraz, co może oznaczać początek ostrożnego testowania innych rozwiązań przez Netfliksa. Przy czym na razie chodzi o reality shows, nie seriale fabularne.

2. Canal+ chce współpracować z Netfliksem

Tymczasem we Francji Canal+ szuka możliwości współpracy z Netfliksem. Obie firmy są bliskie podpisania umowy, zgodnie z którą będzie można kupić dostęp do Netfliksa razem z Canal+.

3. FOX zaprosi widzów do nieba

FOX tworzy serial "The Five People You Meet in Heaven" na podstawie książki Mitcha Alboma. Scenariusz pisze sam autor, producentem jest Keith Eisner ("Designated Survivor").

4. Nowy teaser Batwoman

6 października startuje "Batwoman", a tymczasem mamy nowy teaser skupiający się na genezie tytułowej bohaterki.

5. Primal – zwiastun kreskówki Adult Swim

7 października Adult Swim wypuści nowy serial animowany "Primal" od twórców "Samuraja Jacka". Bohaterami będą dinozaur i jaskiniowiec, którzy żyją w naprawdę brutalnym świecie.

6. Świetna obsada serialu Flipped

"Flipped" to nowy serial platformy Quibi, specjalizującej się w krótkich produkcjach. Bohaterami będzie para "ekspertów" od renowacji domów, przekonana, że wkrótce dostaną program w telewizji i będą sławni. W zamian zostają porwani przez członków kartelu i zmuszeni do odnawiania ich rozwalających się domów. W obsadzie serialu znajdują się Will Forte i Kaitlin Olson w głównych rolach, a także Eva Longoria, Arturo Castro i Andy Garcia. Scenariusz piszą Steve Mallory i Damon Jones.

7. Fragment serialu Żmijowisko

Canal+ tej jesieni pokaże nowy serial kryminalny "Żmijowisko" na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza. Poznajcie Sabinę, która przyjechała nie z Gdańska, tylko z Sopotu.

REKLAMA