6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror: Bandersnatch" (Fot. Netflix)

Will Poulter z "Black Mirror" w obsadzie "Władcy Pierścieni". Nominacje do People's Choice Awards. "The Detour" skasowany po czterech sezonach. A oprócz tego "Homecoming", "The Toys That Made Us" i nie tylko.

1. Will Poulter w obsadzie Władcy Pierścieni

Will Poulter ("Black Mirror: Bandersnatch") zagra jedną z głównych ról w serialowym "Władcy Pierścieni". Jej szczegóły trzymane są w tajemnicy. Oprócz Poultera w obsadzie serialu znajduje się australijska aktorka Markella Kavenagh.

2. Nominacje do People's Choice Awards

"Gra o tron", "Riverdale" i "Stranger Things" mają w tym roku najwięcej nominacji do People's Choice Awards. Rozdanie nagród 10 listopada, pełną listę nominowanych znajdziecie tutaj.

3. The Toys That Made Us – kiedy 3. sezon?

Netflix ogłosił, że 3. sezon "The Toys That Made Us" zobaczymy 15 listopada. Opowie on o historii takich zabawek, jak Power Rangers, Wrestling, My Little Pony czy seria Teenage Mutant Ninja Turtles.

4. The Detour skasowany po czterech sezonach

Telewizja TBS nie zamówi 5. sezonu "The Detour". To oznacza, że finał 4. sezon z 20 sierpnia będzie zarazem finałem całego serialu.

5. Chris Cooper w obsadzie Homecoming

Chris Cooper ("Adaptation") dostał jedną z głównych ról w 2. sezonie "Homecoming". Zagra ekscentrycznego botanika, który więcej czasu spędza z roślinami niż z ludźmi.

6. It's Always Sunny in Philadelphia – zwiastun

14. sezon "It's Always Sunny in Philadelphia" startuje 25 września.

REKLAMA