Daniella Alonso jako Cristal na zdjęciu z "Dynastii". Jak prezentuje się wybranka Blake'a w nowej wersji?

"Dynastia" (Fot. CW)

Roszady w obsadzie i postacie zmieniające twarze to norma w nowej "Dynastii". Zobaczcie, jak prezentuje się Daniella Alonso na pierwszym zdjęciu z 3. sezonu serialu.

W 3. sezonie "Dynastia" przejdzie kolejną dużą zmianę w obsadzie: Cristal zostanie wymieniona na jeszcze nowszy model. Anę Brendę Contreras, która pojawiła się w 2. sezonie, zastąpi Daniella Alonso. Ale to nie znaczy, że Blake Carrington spotka na swojej drodze trzecią już kobietę o szampańskim imieniu – aktorka znana z "Revolution" będzie grać dokładnie tę samą Cristal co Contreras.

Dynastia – Daniella Alonso jako nowa Cristal

TVLine prezentuje pierwsze zdjęcie z premiery 3. sezonu "Dynastii", na którym widzimy szczęśliwą parę. Blake patrzy z zachwytem na nową twarz swojej ukochanej i nie wydaje się być ani trochę zdziwiony.

Showrunner serialu, Josh Reims, obiecuje "płynne przejście" do nowej Cristal, która ma być "trochę bardziej prawdziwa i trochę mniej przerażająca" niż ta zeszłoroczna.

– Daniella dobrze się bawi. Błyskawicznie zaczęła się dogadywać z obsadą. Miała wrażenie, że od razu się wpasowała. Oczywiście nie chcieliśmy, żeby Ana Brenda odeszła, ale tak wygląda sytuacja – mówi Reims.

Czy nowy wygląd Cristal zostanie jakoś skomentowany? Showrunner "Dynastii" mówi, że musiał się powstrzymywać od umieszczania w scenariuszu kolejnych żartów na ten temat, bo nie mogą być w każdej scenie. Ale będą przynajmniej trzy.

Dynastia sezon 3 nowa Cristal

Dynastia – co się wydarzy w 3. sezonie serialu?

Co jeszcze wiemy o 3. sezonie "Dynastii"? TVLine donosi, że Liam przeżyje bliskie spotkanie ze śmiercią, ale kiedy już się wykuruje, będzie musiał stawić czoła "pewnym sprawom". Co z kolei, jak mówi showrunner, prowadzić będzie do "romantycznych wzlotów i upadków z Fallon". Skoro mowa o Fallon, według Reimsa "zobaczymy jak ona pęknie" w związku z tajemnicą otaczającą śmierć Trixie. Poczucie winy będzie doprowadzać ją do szaleństwa.

W nowym sezonie Dominique ma przejąć rolę Alexis, jeśli chodzi o przynoszenie kłopotów, grając jednocześnie po stronie Colbych i Carringtonów. Jej rodzinna tajemnica w pewnym momencie też wyjdzie na jaw. Poza tym serial szykuje niecodzienną atrakcję: w 5. odcinku 3. sezonu "Dynastii" zobaczymy występ Ashanti, która pojawi się na otwarciu hotelu Sama i Andersa.

Dynastia – sezon 3 od 12 października na Netfliksie

REKLAMA