"The End of the F***ing World" powraca z 2. sezonem. Data premiery, zdjęcia i informacje o nowych odcinkach

"The End of the F***ing World" (Fot. Channel 4)

Stęskniliście się za pokręconym światem "The End of the F***ing World"? No to mamy świetną wiadomość. Komiksowy serial wróci jeszcze tej jesieni. Mamy opis fabuły i pierwsze zdjęcia.

"The End of the F***ing World" zrobiło furorę na początku 2018 roku, kiedy to pojawiło się na Netfliksie, a potem na długie miesiące słuch po nim zaginął. Niespodzianka! Brytyjski Channel 4 ogłosił przybliżoną datę premiery nowych odcinków, a także podał pierwsze informacje o fabule i obsadzie.

Co w 2. sezonie The End of the F***ing World?

2. sezon "The End of the F***ing World", który najpierw pokaże Channel 4, będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii w listopadzie 2019 roku. Netflix, który ma prawa do serialu wszędzie poza Wielką Brytanią, obiecuje, że międzynarodowa publika będzie mogła zobaczyć nowe odcinki w tym samym miesiącu.

Z oficjalnego opisu dowiadujemy się, że akcja 2. sezonu zacznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. Alyssa (Jessica Barden) wciąż zmaga się z tym, co spotkało na plaży Jamesa (Alex Lawther), czyli jej Clyde'a. A czy James jeszcze wróci w serialu? Channel 4 tajemniczo oznajmia, że jak będziemy oglądać, to się dowiemy.

Na pierwszych zdjęciach z 2. sezonu "The End of the F***ing World" widzimy Alyssę w ubraniu kelnerki stojącą gdzieś w lesie, a także nowy dodatek do obsady: Naomi Ackie ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", "Lady Macbeth"), która zagra Bonnie, outsiderkę o trudnej przeszłości, mającą tajemniczy związek z Alyssą.

The End of the F***ing World – sezon 2 w listopadzie

The End of the F***ing World sezon 2

The End of the F***ing World sezon 2

REKLAMA