8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Katarzyna Wielka" (Fot. Sky/HBO)

Pełny zwiastun miniserialu "Katarzyna Wielka" z Helen Mirren. Darren Criss w serialu "Hollywood". James Purefoy w 2. sezonie "Księgi czarownic". A oprócz tego "Riverdale", "Limetown" i nie tylko.

1. Katarzyna Wielka – pełny zwiastun serialu

Składający się z czterech odcinków miniserial Sky i HBO będzie można oglądać w Polsce już od 3 października. A tymczasem zobaczcie, jak Helen Mirren zamienia się w kolejną potężną kobietę w pełnym zwiastunie "Katarzyny Wielkej".

2. Darren Criss w serialu Hollywood

Darren Criss zagra w "Hollywood", nowym serialu Ryana Murphy'ego. Aktor podał informację na Instagramie, dodając, że będzie także producentem serialu i że jego premiery powinniśmy spodziewać się w maju 2020 roku. Criss zdradził również, że na ekranie zobaczymy historie z Hollywood z lat 40.

3. Joan Cusack w serialu o Julii Child

Joan Cusack ("Shameless") negocjuje rolę Julii Child, legendarnej amerykańskiej kucharki, w serialu HBO Max. Projekt na razie jeszcze nie ma zamówienia, ale jest go bliski. W obsadzie znajduje się już David Hyde Pierce ("Frasier"), scenarzystą jest Daniel Goldfarb ("Wspaniała pani Maisel").

4. James Purefoy w 2. sezonie Księgi czarownic

James Purefoy ("Hap i Leonard") pojawi się w 2. sezonie "Księgi czarownic" w roli Philippe'a De Clermonta, ojczyma postaci Matthew Goode'a. Do obsady dołączą także Steven Cree ("Outlander") jako wampir Gallowglass De Clermont, Sheila Hancock ("EastEnders") jako wiedźma Goody Alsop i Paul Rhys ("Borgia") jako Andrew Hubbard, wampir, który rządzi Londynem z 1590 roku.

5. Mishel Prada zagra w Riverdale

Mishel Prada ("Vida") dostała rolę powracającą w 4. sezonie "Riverdale". Zagra Hermosę, prywatną detektyw, która przyjedzie do miasteczka z Miami i będzie miała wejście jak klasyczna femme fatale.

6. Zwiastun Limetown z Jessicą Biel

"Limetown" to nowy serial Facebook Watch na podstawie podcastu o tej samej nazwie. Jessica Biel gra Lię Haddock, dziennikarkę radia publicznego, która odkrywa tajemnicę stojącą za zniknięciem ponad 300 osób z ośrodka badań neurologicznych w Tennessee. W obsadzie jest też m.in. Stanley Tucci jako wujek dziennikarki, który znajduje się wśród zaginionych. Premiera serialu 16 października na Facebooku.

7. Kolejne powroty w serialu Szaleję za tobą

Anne Ramsey powróci w roli Lisy, starszej siostry Jamie, a Jerry Adler pojawi się gościnnie jako pan Wicker w nowych odcinkach "Szaleję za tobą". Nie ma za to szans na powrót Lisy Kudrow w roli Ursuli, siostry Phoebe z "Przyjaciół".

8. Byron Mann w finałowym sezonie "Arrow"

Byron Mann powróci jako mentor Olivera, Yao Fei, w finałowym sezonie "Arrow". Aktor dostał także rolę w "Little Fires Everywhere" platformy Hulu.

REKLAMA