"Chirurdzy" – nowe zajęcie Mer w zwiastunie 16. sezonu. Twórczyni zapowiada przeskok czasowy, ale z twistem

0

Orange Is the New... Grey? Zwiastun 16. sezonu "Chirurgów" prezentuje Meredith, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Showrunnerka serialu zapowiada także nietypowy przeskok czasowy w serialu.

26 września wracają "Chirurdzy" i na dzień dobry możemy się spodziewać bliskiego spotkania z "Orange Is the New Black". Meredith Grey (Ellen Pompeo) złamała prawo i nie pracuje już w szpitalu. Ma nowe zajęcie, które wymaga noszenia pomarańczowego wdzianka i nadzoru kuratora.

Chirurdzy – zwiastun 16. sezonu serialu

Takie właśnie atrakcje przynosi zwiastun 16. sezonu "Chirurgów", który potwierdza to, czego fani mogli się domyślić po majowym finale. Nie wiemy, jak długo główna bohaterka będzie wykonywać prace społeczne, zanim sytuacja wróci do normy. Bo w końcu przecież wróci, prawda?

Krista Vernoff, showrunnerka "Chirurgów", powiedziała w rozmowie z TVLine, że akcja pierwszego z nowych odcinków rozpocznie się chwilę po wydarzeniach z finału 15. sezonu i wszystkie cliffhangery – jak ten z Meredith, ten z DeLucą w pomarańczowym wdzianku, ten ze zniknięciem Jacksona etc. – bardzo szybko zostaną rozwiązane.

Przeskok czasowy w 16. sezonie Chirurgów

Ale niedługo potem nastąpi przyspieszenie. Będzie przeskok czasowy, tyle że nietypowy. "Potem przeskoczymy trochę czasu na przestrzeni jednej godziny" – zdradza Vernoff. Ile dokładnie czasu minie w serialu w premierze 16. sezonu? "Wolałabym tego nie ujawniać" – mówi showrunnerka, sugerując, że może to być całkiem spory przeskok.

Chirurdzy sezon 16

Niezależnie od tego, czy w "Chirurgach" na przestrzeni jednej godziny miną tygodnie, miesiące, czy może lata (mało prawdopodobne, ale możliwe), Vernoff obiecuje, że zobaczymy następstwa różnych skomplikowanych sytuacji, na czele z tą, w którą uwikłani są Meredith i DeLuca.

– Oni muszą poradzić sobie ze złożonością nowego związku, po tym jak Meredith została zwolniona i złamała prawo. Stresujące sytuacje w ich bardzo młodym związku wynikają z konsekwencji ich decyzji w ubiegłym sezonie – tłumaczy Vernoff.

Jest jeszcze kwestia osoby z dawnej obsady "Chirurgów", która ma wrócić w 16. sezonie. TVLine potwierdza, że nie jest nią Katherine Heigl. Możecie zgadywać dalej.

Chirurdzy sezon 16 – premiera 26 września w USA