7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

Oficjalnie: Gillian Anderson w 4. sezonie "The Crown". Scenarzysta "Mad Men" napisze serial "Hawkeye". Daniel Henney w "The Wheel of Time". A oprócz tego "Katastrofa", "The Conners", "Rekrut" i nie tylko.

1. Oficjalnie: Gillian Anderson w The Crown

Netflix potwierdził informację, którą od pewnego czasu znaliśmy nieoficjalnie: Gillian Anderson zagra w 4. sezonie "The Crown" Margaret Thatcher, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979. Produkcja już się rozpoczęła.

2. Katastrofa z Archie Panjabi dziś na 13 Ulicy

8 września o godz. 21:00 kanał 13 Ulica pokaże pierwszy odcinek serialowego thrillera "Katastrofa" opowiadającego o locie pasażerskim 716, który ginie w tajemniczych okolicznościach nad Oceanem Atlantyckim. Duet ekspertów, który zajmuje się rozwiązywaniem sprawy, grają Archie Panjabi i Christopher Plummer. Więcej o serialu piszemy w najnowszej Serialowej alternatywie.

Katastrofa serial

3. Scenarzysta Mad Men napisze serial Hawkeye

Jonathan Igla z ekipy "Mad Men" będzie scenarzystą i producentem marvelowskiego serialu "Hawkeye".

4. Daniel Henney w The Wheel of Time

Daniel Henney ("Criminal Minds") dołączył do obsady serialu "The Wheel of Time" Amazona na podstawie książek Roberta Jordana. Aktor zagra bohatera znanego jako al'Lan Mandragoran, który pochodzi z upadłego królewskiego rodu Malkier.

5. Kolejni aktorzy w Zoey's Extraordinary Playlist

Do obsady muzycznego komediodramatu NBC dołączyli India De Beaufort ("Kevin Probably Saves the World"), Michael Thomas Grant ("Roadies"), Kapil Talwalkar ("American Princess"), Alice Lee ("Real Bros. of Simi Valley") i Stephanie Styles ("Three Rivers").

6. Rekrut – zwiastun 2. sezonu

Serial z Nathanem Fillionem w roli początkującego policjanta wraca 29 września.

7. The Conners – zapowiedź 2. sezonu

W 2. sezonie "The Conners" urodzi się dziecko Becky, ale nie bez przeszkód. O czym opowiada w rozmowie z TVLine Bruce Helford, showrunner serialu.

REKLAMA