7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Eva Longoria była dręczona na planie "Gotowych na wszystko". Hulu rezygnuje z uniwersum Johna Grishama. "Czarna Żmija" nigdy nie wróci. A oprócz tego "Watchmen", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Eva Longoria dręczona w Gotowych na wszystko

Ponieważ zbliża się proces Felicity Huffman, oskarżonej o kupowanie dzieciom miejsc na studiach, Eva Longoria napisała list do sędziego w jej obronie. Przy okazji wyszło na jaw coś, o czym Longoria nigdy nie mówiła publicznie: ktoś z pracy uprzykrzał jej życie na planie "Gotowych na wszystko". Aktorka nie pisze, o kogo chodzi, zdradza za to, że to Huffman ją wybroniła.

– Był taki czas, kiedy byłam dręczona w pracy przez współpracownika. Bałam się dni, kiedy musiałam pracować z tą osobą, bo to były czyste tortury. Aż pewnego dnia Felicity powiedziała tej osobie "dość" i to się skończyło. Felicity wyczuła mój lęk, choć nigdy się nie skarżyłam ani nikomu o tym nie mówiłam – czytamy w liście.

2. Hulu rezygnuje z uniwersum Johna Grishama

Hulu miało w planach dwa seriale stworzone na podstawie książek Johna Grishama – "Zaklinacza deszczu" z 1995 roku i "Rogue Lawyer" z 2015 roku – i połączone w jedno uniwersum. Teraz z tych planów rezygnuje, mimo że scenariusze już powstawały. Projekt, w założeniu drogi i ambitny, ma zostać sprzedany innej stacji.

3. Czarna Żmija nigdy nie wróci – mówi twórca

Ben Elton, współtwórca serialu "Czarna Żmija", powiedział, że plotki o powrocie nie mają związku z prawdą. Kultowy serial nigdy nie wróci z nowymi odcinkami.

4. Nowy teaser Watchmen

W październiku "Watchmen" będzie prezentować się na nowojorskim Comic-Conie. Z tej okazji wypuszczono nowy teaser serialu.

5. Jenna Coleman w serialu The Serpent

Jenna Coleman ("Doktor Who"), Billy Howle ("Dunkierka") i Ellie Bamber ("Zwierzęta nocy") dołączyli do głównej obsady "The Serpent", serialu BBC o seryjnym mordercy Charlesie Sobhraju. Tytułowego bohatera zagra Tahar Rahim.

6. Milo Ventimiglia w nowym serialu USA Network

Milo Ventimiglia ("This Is Us") zagra Evela Knievela, kaskadera popularnego w latach 60. i 70., w serialu limitowanym "Evel". Scenariusz pisze Etan Frankel ("Animal Kingdom").

7. Samantha Morton i kulisy The Walking Dead

Aktorka, która gra Alfę, zabiera nas za kulisy "The Walking Dead" i obiecuje, że będzie się działo w 10. sezonie.

REKLAMA