"Outlander" – nowe zdjęcie z 5. sezonu jest najbardziej urocze na świecie

"Outlander" (Fot. Starz)

Na nowe odcinki serialu "Outlander" będziemy jeszcze długo czekać, a czekanie niech wam osłodzi portret rodziny MacKenzie. Ten kadr z 5. sezonu jest po prostu przesympatyczny!

Fanów serialu "Outlander" czeka jeszcze dużo czekania, bo 5. sezon zapowiedziano na 16 lutego 2020 roku. Opóźnienie wynika tym razem z tego, że telewizja Starz układa ramówkę, starając się, żeby zawsze był w niej jakiś popularny serial dla kobiecej publiki (obecnie to "Power").

Outlander sezon 5 – rodzina MacKenzie na zdjęciu

Co nas czeka w 5. sezonie "Outlandera"? Wygląda na to, że po niebezpiecznych przygodach z 4. sezonu przynajmniej niektórzy złapią chwilę oddechu. Na nowym zdjęciu mamy rodzinę MacKenzie: Rogera (Richard Rankin), Bree (Sophie Skelton) i małego Jeremiaha w wyjątkowo uroczym wydaniu. Ona zbiera pranie, on gra na gitarze, dzieciak się bawi. Wszyscy szczęśliwi i uśmiechięci. Pytanie, jak długo to potrwa, skoro już za chwilę ma zacząć się wojna o niepodległość stanów.

Outlander – co się wydarzy w 5. sezonie serialu?

5. sezon serialu "Outlander" będzie oparty na książce "Ognisty krzyż" z cyklu "Obca" Diany Gabaldon. Tak brzmi oficjalny opis nadchodzącej serii:

Fraserowie z Ridge wracają! Piąty sezon "Outlandera" to kontynuacja rodzinnych przygód Fraserów, którzy przeżywają wzloty i upadki w kolonialnej Ameryce. Zakładanie domu w Nowym Świecie nie jest łatwym zadaniem, a jego ochrona okazuje się jeszcze trudniejsza, zwłaszcza na dzikiej prowincji Karoliny Północnej w okresie dramatycznych wstrząsów społeczno-politycznych.

Jak Claire wie aż za dobrze, przyjaciele, sąsiedzi i rodacy nieświadomie zmierzają w kierunku rewolucji, a członkowie rządzących elit walczą o zdławienie niepokojących nurtów zapoczątkowanych przez Regulator Movement. Na tym tle, które zwiastuje narodziny narodu amerykańskiego, Claire i Jamie zmuszeni są zadać sobie pytanie, jak daleko są w stanie posunąć się, by ochronić swój dom, i modlą się, aby nie było powodu zapalać "ognistego krzyża", dawnego szkockiego wezwania do walki.

Już wiadomo, że powstanie także 6. sezon, który telewizja Starz zamówiła w maju zeszłego roku razem z piątym.

Outlander sezon 5 – premiera 16 lutego 2020 roku

REKLAMA