8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dirty John" (Fot. USA Network)

Znamy obsadę 2. sezonu serialu "Dirty John". "Prawi Gemstonowie" z 2. sezonem. Hailee Steinfeld ma zagrać w serialu "Hawkeye". A oprócz tego "Superstore", "The Eddy" i nie tylko.

1. Znamy obsadę 2. sezonu serialu Dirty John

Amanda Peet i Christian Slater zagrają główne role w 2. sezonie serialu "Dirty John". "Dirty John: The Betty Broderick Story" skupiać się będzie na kolejnym romansie, w którym coś poszło mocno nie tak. Poznamy historię skazanej morderczyni Betty Broderick (Peet) i jej męża (Slater), która rozpoczyna się w latach 60. i kończy się najpierw rozwodem, a w 1989 roku także podwójnym morderstwem.

2. Prawi Gemstonowie z 2. sezonem

Telewizja HBO zamówiła 2. sezon komedii "Prawi Gemstonowie" o teleewangelistach.

3. Hailee Steinfeld ma zagrać w serialu Hawkeye

Według serwisu Variety Hailee Steinfeld ("Prawdziwe męstwo") ma dostać główną rolę, czyli Kate Bishop, w serialu "Hawkeye" platformy Disney+. Informacja na razie jest nieoficjalna.

4. Melissa George w serialu The Eddy

Melissa George ("Żona idealna") zagra byłą żonę głównego bohatera "The Eddy" (Andre Holland), która przyjedzie do Paryża odwiedzić jego i córkę.

5. Superstore – zapowiedź 5. sezonu

Serial wraca 26 września i w 5. sezonie możecie się spodziewać starcia ludzi z robotami.

6. Serial Awkwafiny ma tytuł i datę premiery

"Awkwafina Is Nora from Queens" – taki tytuł dostała komedia Awkwafiny, którą zamówiło Comedy Central. Premiera planowana jest na styczeń.

7. Nie będzie rebootu Muppetów

Disney+ zrezygnował z komedii "Muppets Live Another Day".

8. CW tworzy sequel Dark Shadows

Wampirza opera mydlana "Dark Shadows" z lat 60. dostanie sequel zatytułowany "Dark Shadows: Resurrections". Nowy serial, który tworzy telewizja CW, będzie kontynuacją starego. Spotkamy w niej rodzinę Collinsów we współczesnej wersji miasteczka Collinsport.

REKLAMA