"Chyłka - Kasacja" z premierą przed końcem tego roku. Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu TVN

"Chyłka - Kasacja" (fot. TVN)

Ostra pani mecenas z powieści Remigiusza Mroza jeszcze w tym roku pojawi się ponownie na ekranach. TVN zapowiedział 2. sezon serialu z Magdaleną Cielecką pt. "Chyłka - Kasacja".

Jak poinformował dziś TVN, "Chyłka" powróci na ekrany jeszcze w tym roku. Zdjęcia do 2. sezonu serialu zatytułowanego "Chyłka - Kasacja" wystartowały pod koniec sierpnia w Warszawie. Reżyseruje Łukasz Palkowski.

Chyłka - Kasacja: nowy sezon serialu już powstaje

2. sezon "Chyłki" oparty będzie na pierwszym tomie cyklu Remigiusza Mroza. Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay będą bronić Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda, by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant – Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Chyłka - Kasacja TVN

Dorota Chamczyk, producentka serialu obiecuje, że oprócz wątku kryminalnego możemy spodziewać się czegoś jeszcze. Chyłka w tym sezonie będzie romansować.

– Wróciliśmy na plan "Chyłki" z wielką energią i radością, iż będziemy mogli opowiedzieć naszej tak licznej widowni ciąg dalszy losów niesfornej mecenas. Pokażemy jej kolejną sprawę – obronę oskarżonego o morderstwo, gdzie do końca nie będzie wiadomo, czy to sukces Chyłki czy kolejna klęska. Sporo czasu poświęcimy relacjom damsko-męskim w życiu pani adwokat – mówi producentka.

W obsadzie "Chyłki" znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W 2. sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz i Marcin Bosak.

Kiedy premiera serialu TVN Chyłka - Kasacja?

Składająca się z sześciu odcinków "Chyłka - Kasacja" pojawi się na Player.pl jeszcze w tym roku. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, kolejne będą pojawiać się co tydzień w ramach płatnej oferty serwisu.

REKLAMA