TNT pokaże we wrześniu "I Am the Night" – klimatyczny miniserial z Chrisem Pine'em

"I Am the Night" (Fot. TNT)

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć "I Am the Night" w HBO, oto wasza szansa. Serial z Chrisem Pine'em opowiadający o mrocznych tajemnicach Los Angeles będzie we wrześniu w telewizji TNT.

"I Am the Night" to miniserial telewizji TNT, który opowiada opartą na faktach historię powiązaną z głośną sprawą morderstwa Czarnej Dalii. Polscy widzowie mogli go już oglądać na HBO GO i na tym nie koniec. Od 16 września serial będzie pokazywać także telewizja TNT.

I Am the Night – miniserial TNT z Chrisem Pine'em

"I Am the Night" zagłębia się w historię Fauny Hodel (India Eisley), nastolatki, która zaraz urodzeniu została oddana do adopcji. Dziewczyna wiedzie spokojne życie na przedmieściach Reno w Nevadzie, nie znając prawdy o swoim pochodzeniu. Pewnego dnia dokonuje odkrycia, które sprawia, że zaczyna zadawać pytania.

Fauna wyrusza w podróż do Los Angeles, by poznać historię swojej prawdziwej rodziny. Podczas poszukiwań spotyka reportera (Chris Pine), którego prześladuje sprawa sprzed lat. Wspólne poszukiwania coraz bardziej zbliżają ich do niesławnego ginekologa, doktora George'a Hodela (Jefferson Mays), który powiązany jest z najmroczniejszymi sprawami Hollywood.

Oprócz wymienionej trójki w serialu występują Leland Orser ("Stacja Berlin") jako Peter Sullivan, Yul Vazquez ("Last Flag Flying") jako Billis, Dylan Smith ("Więzień labiryntu: Lek na śmierć") jako Sepp, Golden Brooks ("Przyjaciółki") jako Jimmy Lee, Justin Cornwell ("Training Day") jako Terrence Shye, Jay Paulson ("Mad Men") jako Ohls i Connie Nielsen ("Wonder Woman") jako Corinna Hodel.

Producentką i reżyserką dwóch pierwszych odcinków "I Am the Night" jest Patty Jenkins ("Wonder Woman"), a autorem scenariusza pisarz Sam Sheridan ("A Fighter's Heart", "The Disaster Diaries").

I Am the Night – kiedy premiera serialu w TNT?

Premiera pierwszych dwóch odcinków "I Am the Night" na antenie TNT odbędzie się 16 września. Emisja w poniedziałki o godz. 21:00. Produkcja liczy 6 odcinków.

REKLAMA