7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

0

Twórca potwierdza problemy za kulisami "Gotowych na wszystko". Nowe osoby w obsadzie "The Umbrella Academy". Robert Sean Leonard w serialu "The Good Doctor". A oprócz tego "The Good Place", "Rzymskie dziewczyny" i nie tylko.

1. Problemy za kulisami Gotowych na wszystko

Marc Cherry, twórca "Gotowych na wszystko", potwierdził, że jedna z gwiazd serialu miała "duże problemy z zachowaniem". Sprawa wyszła na jaw w listach do sędziego, które ekipa serialu pisze w obronie Felicity Huffman, czekającej na wyrok w związku z aferą z kupowaniem miejsc na studiach.

– Wszyscy starali się jak mogli, żeby dogadać się z tą kobietą na przestrzeni serialu. To było niemożliwe. I sprawy wyglądały coraz gorzej. Felicity dalej nalegała, żeby mówić tej aktorce "dzień dobry", choć wiedziała, że nie dostanie odpowiedzi. Dowiedziałem się o tym i zapytałem o to Felicity. Uśmiechnęła się i powiedziała: "To, że ta kobieta jest zdeterminowana, żeby zachowywać się niegrzecznie, nie znaczy, że powstrzyma mnie przez byciem uprzejmą" – napisał Cherry.

Wcześniej w podobnym liście Eva Longoria pisała, że była dręczona na planie i że skończyło się to, kiedy Felicity Huffman powiedziała tej osobie "dość". Ani Longoria, ani Cherry nie piszą, o kogo chodzi (i czy o tę samą osobę). Cherry w swoim liście opisał także, jak Huffman pomagała starszej osobie z obsady gościnnej, która kiedyś była wielką gwiazdą, a teraz miała poważne problemy z zapamiętaniem tekstu.

2. Nowe osoby w The Umbrella Academy

Yusuf Gatewood ("The Originals"), Marin Ireland ("Sneaky Pete") i Ritu Arya ("Humans") dołączyli do obsady "The Umbrella Academy" w 2. sezonie.

3. Rzymskie dziewczyny – zwiastun 2. sezonu

Włoski serial Netfliksa wraca 18 października z 2. sezonem.

4. John C. Reilly w nowym serialu HBO

John C. Reilly zastąpi Michaela Shannona w nowym serialu HBO o klubie Los Angeles Lakers w latach 80. Zagra Jerry'ego Bussa, właściciela klubu.

5. Kulisy finałowego sezonu The Good Place

Mały słonik zrobiony z czystego światła, który zna wszystkie tajemnice wszechświata, to jedna z atrakcji, jakie "The Good Place" szykuje w finałowym sezonie. Zobaczcie materiał zza kulis z Eleanor w zupełnie nowej roli.

6. Robert Sean Leonard w serialu The Good Doctor

Robert Sean Leonard ("Dr House) pojawi się gościnnie w 3. sezonie "The Good Doctor".

The Good Doctor sezon 3

7. Wojna światów od BBC – plakat serialu

Tej jesieni zobaczymy aż dwie wersje "Wojny światów" – europejski FOX szykuje współczesny serial, a BBC serial kostiumowy z Eleanor Tomlinson, Rafe'em Spallem i Robertem Carlyle'em w rolach głównych. Oto grafika promująca ten drugi.

Wojna światów BBC