8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Uzo Aduba w 4. sezonie "Fargo". Alexander Skarsgård w serialu "The Stand". Serialowy "Świat Dysku" ma już obsadę. A oprócz tego "Supernatural", "The Good Doctor" i nie tylko.

1. Uzo Aduba w 4. sezonie Fargo

Uzo Aduba ("Orange Is the New Black") dołączyła do gwiazdorskiej obsady 4. sezonu "Fargo". Zagra Zelmare Roulette, bezlitosną przestępczynię, która właśnie uciekła z więzienia i połączy siły z jedną z serialowych rodzin mafijnych.

2. Alexander Skarsgård w serialu The Stand

Alexander Skarsgård pojawi się w serialowej adaptacji "Bastionu" Stephena Kinga. Zagra Randalla Flagga, główny czarny charakter. Do obsady dołączyła także Whoopi Goldberg jako Matka Abagail oraz Jovan Adepo jako Larry Underwood, Owen Teague jako Harold Lauder, Brad William Henke jako Tom Cullen i Daniel Sunjata jako Cobb.

3. Aktorki z The Office poprowadzą podcast

16 października ruszy podcast "Office Ladies", który poprowadzą Jenna Fischer (serialowa Pam Beesly) i Angela Kinsey (serialowa Angela Martin). Aktorki co tydzień będą rozmawiać o innym odcinku "The Office".

4. Liv Tyler w spin-offie 9-1-1

Liv Tyler dostała główną rolę kobiecą w "9-1-1: Lone Star". Zagra Michelle Blake, szefową sanitariuszy, która kiedy trzeba potrafi być wrażliwa, ale i bezlitosna. Michelle będzie współpracować (i często się kłócić) z Owenem, strażakiem granym przez Roba Lowe'a. Bohaterka ma także tragiczną historię osobistą: dwa lata temu zaginęła jej siostra i do dziś nie wiadomo, co się stało.

5. Supernatural – zdjęcie z 15. sezonu

Chłopaki z "Supernatural" powracają – pierwsze zdjęcie z 15. sezonu prezentuje Entertainment Weekly.

Supernatural sezon 15

6. Serialowy Świat Dysku ma już obsadę

Richard Dormer ("Gra o tron") zagra Sama Vimesa, komendanta Straży Miejskiej, w serialu "The Watch" na podstawie "Świata Dysku" Terry'ego Pratchetta. Do obsady dołączyli także Jo Eaton-Kent ("The Romanoffs") jako niebinarny śledczy Cheery, Adam Hugill ("Pennyworth") jako młody rekrut Carrot, Marama Corlette ("Blood Drive") jako tajemnicza kapral Angua, Lara Rossi ("Robin Hood") jako Lady Sybil Ramkin i Sam Adewunmi ("The Missing") jako szukający zemsty Carcer Dun. Serial tworzy BBC America.

7. Craig T. Nelson w serialu Młody Sheldon

Craig T. Nelson ("Świat pana trenera") pojawi się w 3. sezonie "Młodego Sheldona" w roli trenera drużyny bejsbolowej, z którym George Sr. pokłóci się z powodu Missy.

8. The Good Doctor – zwiastun 3. sezonu

Serial wraca 23 września z nowym sezonem.

REKLAMA