8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Girl" (Fot. FOX)

"New Girl" (Fot. FOX)

"Glee", "New Girl" i "Raising Hope" z zamówieniem na kolejne sezony. "Gra o tron" utrzymuje świetną oglądalność. Dana Delany znów na Wisteria Lane. A poza tym "Castle", "Continuum", "Psych", "Revenge".

1. "Glee", "New Girl" i "Raising Hope" z nowymi sezonami. "Glee" właśnie dostało 4. sezon od FOX-a, "New Girl" drugi, a "Raising Hope" trzeci. Kevin Reilly oznajmił mediom, że wszystkie te produkcje radziły sobie bardzo dobrze we wtorkowe wieczory i to jak najbardziej zasłużone zamówienie. Pytanie brzmi, co z produkcjami, których sytuacja jest niepewna - czyli "Fringe", "Touch", "Alcatraz", "Breaking In" i "The Finder". Któreś z nich na pewno dostaną kolejne sezony, pytanie które.

2. "Gra o tron" nadal ze świetną oglądalnością. Mało który serial może poszczycić się tak stabilną oglądalnością. 2. odcinek "Gry o tron" w amerykańskim HBO zobaczyło 3,8 mln widzów (premierę widziało 3,9 mln) - a wraz z powtórką 4,9 mln, czyli więcej niż w zeszłym tygodniu (4,8 mln). Stabilna jest też oglądalność "Mad Men" (2,8 mln) i - co jest niezbyt dobrą wiadomością - "The Killing" (1,8 mln). W stacji Lifetime zadebiutował "The Client List" z Jennifer Love Hewitt w roli głównej - i był to mocny debiut. Premierę zdecydowało się obejrzeć 2,8 mln osób. Czyżby rozebrane plakaty były strzałem w dziesiątkę?

3. Dana Delany w finale "Desperate Housewives". Jeśli już straciliście nadzieję na powrót Katharine, mamy dla Was dobrą wiadomość. TVLine właśnie doniosło, że Dana Delany powróci w wielkim finale serialu, który ABC pokaże 13 maja. Niestety, wróci sama, bez dawnej striptizerki Robin (Julie Benz), z którą pojechała w świat. Nie wiadomo, co sprowadzi Katherine z powrotem na Wisteria Lane.

4. Kanadyjski serial "Continuum" już w maju. 27 maja będzie miała miejsce 2-godzinna premiera nowego serialu science fiction, "Continuum". Serial będzie opowiadać o policjantce z 2077 roku, ścigającej terrorystów, którzy przenieśli się do 2012 roku. Główną rolę grać będzie Rachel Nichols. Kilka zdjęć promocyjnych znajdziecie tutaj.

5. Zmiana w "1600 Penn". Brittany Snow nie zagra w pilocie komedii NBC o prezydenckiej rodzinie. W najstarszą córkę prezydenta, Beccę, wcieli się Martha MacIsaac. Brittany Snow nie sprawdziła się podczas pierwszych prób, dlatego zdecydowano się ją zastąpić Marthą.

6. Kto wróci w finale 4. sezonu "Castle"? W tegorocznym finale "Castle" szykuje się powrót. Do serialu powróci Judith Scott, czyli Evelyn, żona kapitana Montgomery'ego. Jak powiedział TVLine twórca "Castle", Andrew W. Marlowe, finał 4. sezonu skupi się na sprawie, która związana będzie ze śmiercią matki Beckett. Pojawi się też odniesienie do rodziny Montgomerych, stąd powrót Evelyn. Emisja ostatniego odcinka 4. sezonu "Castle" zaplanowana jest na 7 maja.

7. Tytuł premiery 7. sezonu "Psych". Dopiero co kończy się 6. sezon "Świrów", a już wiemy, jak będzie nazywał się premierowy odcinek 7. sezonu. Tytuł podaje Spoiler TV, a brzmi on "Jack Link's Lassie Jerky".

8. Co w finale "Revenge"? E Online podaje, że w finale 1. sezonu "Revenge" będzie miał miejsce m.in. straszliwy wypadek. Szczegółów na razie nikt nie zna i możliwe, że nie poznamy ich w tym sezonie, bo wypadek ten będzie cliffhangerem.

REKLAMA