Zwiastun 2. sezonu "Castle Rock" przedstawia młodszą Annie Wilkes. Zobaczcie Lizzy Caplan w kultowej roli

"Castle Rock" (Fot. Hulu)

Piątek, trzynastego to dobry dzień na przedstawienie nowej wersji znajomego koszmaru. Hulu wypuściło zwiastun 2. sezonu "Castle Rock" z Lizzy Caplan w roli głównej.

W październiku zadebiutuje 2. sezon "Castle Rock", serialu platformy Hulu na motywach powieści Stephena Kinga. Tegoroczna odsłona będzie nawiązywać do "Misery" i przedstawi na nowo Annie Wilkes, pielęgniarkę z piekła rodem.

Castle Rock sezon 2 – zwiastun. Nowa Annie Wilkes

Postać, którą znamy przede wszystkim z oscarowej kreacji Kathy Bates z filmowej odsłony "Misery" z 1990 roku, w tej wersji będzie młodsza. Jak czytamy w oficjalnym opisie 2. sezonu "Castle Rock", Lizzy Caplan ("Masters of Sex") zagra w serialu "początkującą psychopatkę".

Zwiastun udowadnia, że w Hulu nie rzucają słów na wiatr. Widzimy Annie, jak ucieka przed FBI po popełnieniu morderstwa i ląduje w Castle Rock razem z przerażoną córką, Joy (Elsie Fisher, "Eighth Grade"). Z opisu serialu wiemy, że w tym czasie w miasteczku zaczyna wrzeć konflikt pomiędzy dwoma wojującymi klanami i nikt z mieszkańców nie jest szczęśliwy z powodu przybycia dwójki kobiet.

Oprócz wyżej wymienionego duetu w serialu pojawią się także Tim Robbins ("Skazani na Shawshank"), Robin Weigert ("Wielkie kłamstewka"), Sarah Gadon ("Alias Grace"), Alison Wright ("The Americans") i Greg Grunberg ("Heroes").

2. sezon "Castle Rock" będzie liczyć 10 odcinków.

Castle Rock sezon 2 – premiera 24 października w HBO GO

REKLAMA