8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Felicity Huffman skazana na karę więzienia. Alexander Skarsgård oficjalnie w "Bastionie". Data premiery "Wiedźmina" nieprawdziwa. A oprócz tego "Supernatural", start Disney+ w Holandii i nie tylko.

1. Felicity Huffman skazana na karę więzienia

14 dni więzienia, 250 godzin służby społecznej, 30 tys. dolarów grzywny i rok pod nadzorem kuratora – taki wyrok dostała Felicity Huffman w związku ze skandalem z kupowaniem miejsc na studiach. Aktorka z "Gotowych na wszystko" zapłaciła 15 tys. dolarów osobie, która zdała egzaminy SAT za jej córkę. Dziś jest gotowa ponieść konsekwencje tego, co zrobiła.

Po ogłoszeniu wyroku Huffman wydała oświadczenie, oto jego fragment:

– Akceptuję bez wahania dzisiejszą decyzję sądu. (...) Złamałam prawo. Nie wyparłam się tego i przyznałam się do winy. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla moich czynów. Kropka. Chciałabym raz jeszcze przeprosić moją córkę, męża, moją rodzinę i społeczność naukową za moje czyny. I szczególnie chcę przeprosić uczniów, którzy ciężko pracują każdego dnia, żeby się dostać na studia i rodziców, którzy dokonują ogromnych poświęceń, aby ich wesprzeć.

Na wyrok czeka jeszcze Lori Loughlin, która z kolei nie przyznaje się do winy. Ona i jej mąż Mossimo Giannulli są oskarżeni nie tylko o spiskowanie w celu popełnienia przestępstwa, ale także o pranie brudnych pieniędzy.

2. Data premiery Wiedźmina nieprawdziwa

Netflix twierdzi, że najnowsza data premiery "Wiedźmina" – 17 grudnia, czyli ta, którą wypuścił sam Netflix – wcale nie musi być prawdziwa. Zgodnie z oświadczeniem, data premiery "Wiedźmina" nie została jeszcze potwierdzona, a post holenderskiego Netfliksa na Facebooku był błędem i nie wszystkie informacje, które zawierał, były zgodne z prawdą i ostateczne.

3. Alexander Skarsgård oficjalnie w Bastionie

Nieoficjalne informacje zostały potwierdzone: Alexander Skarsgård zagra Randalla Flagga, czyli czarny charakter w serialu "The Stand" na podstawie powieści Stephena Kinga.

4. Bobby Moynihan w nowej komedii NBC

Bobby Moynihan dołączył do obsady nowej komedii Tiny Fey i Roberta Carlocka, w której Ted Danson zagra burmistrza Los Angeles. Zobaczymy go w roli dyrektora ds. komunikacji.

5. Party of Five – data premiery i klip z serialu

8 stycznia wystartuje w telewizji Freeform nowe "Party of Five" ("Ich pięcioro"). Bohaterami będą dzieciaki, których rodziców deportowano do Meksyku.

6. Becki Newton i Michael Urie w nowym serialu

Becki Newton i Michael Urie, czyli duet z "Brzyduli Betty" zagra w nowej komedii CBS zatytułowanej "Fun". Akcja będzie dziać się w zakładzie pogrzebowym. Twórcami są Michael Patrick King ("2 Broke Girls"), Tracy Poust i Jon Kinnally ("Brzydula Betty").

7. Disney+ już dostępny w Holandii

Na dwa miesiące przed amerykańskim startem Disney+ został otwarty dla holenderskich użytkowników, którzy mogą za darmo oglądać hity Marvela i filmy z serii "Gwiezdne wojny". Nie ma seriali – te pojawią się dopiero w dniu amerykańskiego startu, czyli 12 listopada.

8. Supernatural – zwiastun i plakat 15. sezonu

15. sezon "Supernatural" startuje 10 października odcinkiem "Back and to the Future". Zwiastun już jest.

Supernatural sezon 15

REKLAMA