8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Pierwsze w tym roku Emmy rozdane. Zwiastun 10. sezonu "Shameless". Robert Rodriguez tworzy serial dla Apple. Steve ze "Stranger Things" obciął włosy. A oprócz tego "Flash", "Hanna" i nie tylko.

1. Pierwsze w tym roku nagrody Emmy rozdane

Wczoraj wieczorem rozdano pierwsze Creative Arts Emmys (dziś druga część rozdania, za tydzień główne kategorie). Na liście nagrodzonych znajdują się "Queer Eye", "Nasza planeta", "Leaving Neverland", "Fosse/Verdon", a także "Crazy Ex-Girlfriend" za piosenkę "Anti-Depressants Are So Not a Big Deal". Rachel Bloom, odbierając swoją pierwszą Emmy, ogłosiła, że jest w ciąży.

2. Steve ze Stranger Things obciął włosy

Burza włosów to znak firmowy Steve'a "The Hair" Harringtona. Czy to się zmieni w 4. sezonie "Stranger Things"? Joe Keery ściął włosy i internet zwariował.

3. Robert Rodriguez tworzy serial dla Apple

Reżyser Robert Rodriguez ("Sin City") i aktor Diego Boneta ("Scream Queens") stworzą adaptację meksykańskiego komiksu "El Gato Negro" dla Apple TV+. Boneta zagra jednego z duetu mścicieli walczących z przestępcami.

4. Hulu zamawia nowy serial młodzieżowy

Hulu zamówiło serial "The Mysterious Benedict Society" oparty na książce young adult. To opowieść o czwórce obdarzonych mocami sierot, które wykonują tajną misję dla pewnego tajemniczego ekscentryka.

5. Zwiastun 10. sezonu Shameless

10. sezon "Shameless" – czyli pierwszy bez Fiony – startuje 10 listopada. Czekają nas m.in. twarde rządy Debbie i kłopoty u Iana i Mickeya.

6. Michael McKean w pilocie HBO Max

Michael McKean ("Better Call Saul") dołączył do obsady pilota komedii "Delilah" platformy HBO Max. Aktor będzie w stałej obsadzie, zagra właściciela salonu samochodowego, który miał szczęśliwe i poukładane życie rodzinne. Ostatnio zmarła jego żona, a teraz na progu pojawia się dziewczyna, tytułowa Delilah (Jessica Rothe), która twierdzi, że jest jego córką.

7. Dermot Mulroney w serialu Hanna

Do obsady 2. sezonu "Hanny" dołączyła piątka aktorów: Dermot Mulroney ("Homecoming"), Anthony Welsh ("Fleabag"), Severine Howell-Meri ("Doctors"), Cherelle Skeete ("Call the Midwife") i Gianna Kiehl.

8. Ekipa Flasha na plakacie 6. sezonu

Serial wraca 8 października z nowymi odcinkami.

Flash sezon 6

REKLAMA