10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Battlestar Galactica" (Fot. SyFy)

NBCUniversal ogłasza swój serwis streamingowy oraz nowe wersje "Battlestar Galactica" i "Byle do dzwonka". Timothy Olyphant w "Fargo". Marilyn Manson w "Amerykańskich bogach". A oprócz tego "This Is Us", "Riverdale" i nie tylko.

1. NBCUniversal ogłasza swój serwis streamingowy

NBCUniversal ogłosił swój serwis streamingowy. Platforma o nazwie Peacock wystartuje w kwietniu 2020 roku. Tylko tam Amerykanie będą mogli oglądać "The Office", "Parks and Recreation" (oba seriale tym samym zostaną zabrane Netfliksowi) i inne kultowe komedie. Poza tym NBC planuje wskrzesić "Punky Brewster", "Battlestar Galactica" i "Byle do dzwonka"; będzie też 3. sezon "A.P. Bio", nowy film "Psych", reboot "Queer as Folk", a także seriale "Brave New World", "Dr. Death" i komedia "Rutherford Falls". NBC marzy się także reboot "The Office".

2. Nowa Battlestar Galactica i Byle do dzwonka

Najwięcej emocji budzi nowa "Battlestar Galactica", którą wyprodukuje Sam Esmail, twórca "Mr. Robot". Esmail wyjaśnił, że nie będzie to reboot serialu Ronalda D. Moore'a z 2004 roku, tylko nowa historia osadzona w tym samym świecie.

Inny kultowy serial, który powróci w nowej formie na platformie Peacock, to "Byle do dzwonka". Nową wersję stworzy Tracey Wigfield ("30 Rock", "The Mindy Project"), powrócą w niej Elizabeth Berkley i Mario Lopez. W serialu zobaczymy gubernatora Kalifornii, Zacka Morrisa (!), który ma problemy, po tym jak zamyka kilka szkół średnich, bo nie były w stanie się utrzymać. Wtedy pojawia się sugestia, żeby uczniów, których to dotknęło, wysłać do najlepszych szkół, w tym Bayside High. W efekcie uprzywilejowane dzieciaki zderzają się z rzeczywistością. Choć Zack Morris jest w opisie serialu, nie ma informacji o powrocie Marka-Paula Gosselaara.

3. Nowy film Psych w przyszłym roku

Nowy film "Psych" pojawi się w 2020 roku na platformie Peackock. Jego tytuł to "Psych 2: Lassie Come Home".

4. Timothy Olyphant w 4. sezonie Fargo

Timothy Olyphant dołączył do obsady 4. sezonu "Fargo". Zagra niejakiego Dicka "Deafy'ego" Wickware'a, będzie to rola powracająca.

5. Marilyn Manson w serialu Amerykańscy bogowie

Marilyn Manson pojawi się w 3. sezonie "Amerykańskich bogów" w roli lidera death metalowej grupy Blood Death. On i jego zespół są źródłem siły Pana Wednesdaya w jego walce z nowymi bogami.

6. Nowa piosenka Mandy Moore

Mandy Moore, którą ostatnio znamy jako Rebeccę z "This Is Us", wydała pierwszy singiel od 10 lat, zatytułowany "When I Wasn't Watching".

7. Tim Matheson w 4. sezonie This Is Us

Tim Matheson ("The West Wing") dostał rolę powracającą w 4. sezonie "This Is Us". Zagra ojca Rebeki.

8. Charlyne Yi w ekipie Good Girls

Charlyne Yi dołączy do obsady 3. sezon "Good Girls" w roli Lucy, artystki, która nie najlepiej sobie radzi w relacjach społecznych. Główne trio bohaterek zmanipuluje ją, żeby im zaczęła pomagać.

9. Kiefer Sutherland w serialu Quibi

Kiefer Sutherland zagra detektywa Claya Bryce'a w reboocie "The Fugitive", którą tworzy platforma Quibi. Boyd Holbrook ("Narcos") wcieli się z kolei w Mike'a, pracownika fizycznego, który przez nieporozumienie zostaje oskarżony o zamach terrorystyczny. Obie postacie są nowe.

10. Seks, kłamstwa i kasety wideo w Riverdale

A przynajmniej tak nam obiecuje nowy plakat zapowiadający 4. sezon serialu.

Riverdale sezon 4

REKLAMA