Hormony znów buzują w "Big Mouth". Zwiastun 3. sezonu najbardziej niegrzecznej animacji Netfliksa

"Big Mouth" (Fot. Netflix)

Stęskniliście się za "Big Mouth"? Platforma właśnie zaprezentowała zwiastun 3. sezonu, a w nim buzujące hormony, toksyczna męskość i szkolny feminizm.

"Big Mouth" wraca na Netfliksa z 3. sezonem w październiku, ale już w krótkim zwiastunie, który zaprezentowała platforma, twórcy przypominają, że w kreatywności i szaleństwie w opowiadaniu o dojrzewaniu nie ma dla nich żadnych granic. W końcu mówimy o animacji zapraszającej na teleturniej "Zrób to" poświęcony masturbacji, w której publiczność ochoczo skanduje: "Dotknijmy swoich genitaliów!".

Big Mouth – zwiastun 3. sezonu serialu Netfliksa

Jak zapowiada Netflix w oficjalnym opisie, w sezonie 3. "Big Mouth" dalej skupia się na tym, jak wygląda dojrzewanie w dzisiejszych czasach. Serial kontynuuje eksplorowanie ludzkiej seksualności i wszystkich tematów dookoła, opowiadając o takich kwestiach jak uzależnienie od telefonów, kobiecy gniew, szerokie spektrum seksualności, uzależnienie od Adderallu, zdjęcia penisów, toksyczna męskość oraz oczywiście "jak osiągnąć orgazm".

Do znakomitej obsady podkładającej głosy w oryginalnej wersji serialu dołączą w nowym sezonie także m.in. Thandie Newton jako hormonowy potwór Missy oraz Ali Wong w roli dziewczyny, która sprawi, że wszyscy zaczną kwestionować swoją tożsamość seksualną. Plus, jak obiecuje zwiastun, możemy szykować się crossoveru z innymi hitem Netfliksa – świat "Big Mouth" odwiedzi Różowa Brygada z "Queer Eye".

Big Mouth sezon 3 od 4 października na Netfliksie

REKLAMA