Nie tylko Jesse – w "El Camino" zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad". Kogo możemy się spodziewać?

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

0

Kolejna znajoma twarz z "Breaking Bad" w filmie kontynuującym losy Jessego Pinkmana. W "El Camino" pojawi się Badger, a poza nim ponad 10 postaci z serialu.

Choć do premiery "El Camino: Filmu Breaking Bad" został już niecały miesiąc, szczegóły fabuły nadal pozostają owiane tajemnicą. Zgodnie z oficjalnym opisem w filmie "po dramatycznej ucieczce Jesse (Aaron Paul) musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby wykuć jakiegoś rodzaju przyszłość".

I jak wynika z ostatniego wywiadu "The Hollywood Reporter" z twórcą "Breaking Bad" Vince'em Gilliganem oraz Aaronem Paulem, na ekranie towarzyszyć mu będzie sporo znajomych twarzy. W "El Camino" ma pojawić się ponad 10 postaci z serialu AMC.

Film Breaking Bad: kto z obsady wróci w El Camino?

Kogo więc możemy spodziewać się w kontynuacji "Breaking Bad"? Teaser filmu, zaprezentowany wcześniej przez Netfliksa, zapowiedział już, że na ekranie pojawi się ponownie kumpel Jessego – Skinny Pete (Charles Baker). Z kolei w wywiadzie z THR ujawniono, że w "El Camino" zobaczymy także Badgera (Matt L. Jones).

breaking bad film

Reszta nazwisk pozostaje na razie jedynie w sferach domysłów fanów. Wcześniejsze nieoficjalne informacje mówiły o tym, że w filmie pojawią się Jonathan Banks (Mike), Jesse Plemons (Todd), Charles Baker (Skinny Pete), Matt L. Jones (Badger), Robert Forster (Ed), Tess Harper (mama Jessego), Kevin Rankin (Kenny), a także Krysten Ritter (Jane) i Bryan Cranston (Walter White).

El Camino: Film Breaking Bad – kiedy premiera?

"El Camino" dostępne będzie na Netfliksie już 11 października. Ponadto w USA film ma być wyświetlany w kinach na specjalnych pokazach w ponad 60 miastach. Bliższe spojrzenie na "El Camino" dostaniemy już w niedzielę (poniedziałek wczesnym rankiem czasu polskiego), kiedy podczas gali rozdania nagród Emmy zostanie zaprezentowany zwiastun produkcji.