12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. Focus Features)

Film "Downton Abbey" może mieć sequel. Finałowy sezon "Schitt's Creek" z datą premiery. Mariah Carey wykonuje temat muzyczny "Mixed-ish". A oprócz tego "Chirurdzy", "The Walkig Dead", "Arrow" i nie tylko.

1. Film Downton Abbey może mieć sequel

Producenci "Downton Abbey" sugerują, że na jednym filmie może się nie skończyć. Producent wykonawczy Gareth Neame zapewnia, że pewne pomysły na sequel już są, ale wszystko będzie zależało od tego, jak zostaje przyjęty pierwszy film. Ciągu dalszego chce również Julian Fellowes, twórca serialu.

– Nie sądzę jednak, żebyśmy mogli o tym poważnie rozmawiać, zanim nie dowiemy się, jak film został odebrany. A potem na pewno będzie rozmowa na ten temat, ale nie jestem w stanie powiedzieć, w jaką stronę się potoczy – mówi Fellowes.

2. Finałowy sezon Schitt's Creek z datą premiery

Szósty i zarazem finałowy sezon "Schitt's Creek" wystartuje 7 stycznia.

3. Byle do dzwonka bez Marka-Paula Gosselaara?

Choć Zack Morris ma być gubernatorem Kalifornii w nowym "Byle do dzwonka", Mark-Paul Gosselaar nie został poproszony o występ. O wszystkim dowiedział się z mediów, ale mówi, że chętnie w serialu się pojawi. Podobnie ma się sprawa z Tiffani Thiessen.

4. Jim Parrack w spin-offie 9-1-1

Jim Parrack ("Czysta krew") zagra strażaka z Teksasu w "9-1-1: Lone Star".

5. Mariah Carey śpiewa piosenkę z Mixed-ish

Utwór z czołówki "Mixed-ish", spin-offu "Black-ish", nazywa się "In the Mix", autorką jest Mariah Carey. Premiera serialu w przyszłym tygodniu.

6. Jasmine Guy z większą rolą w Chirurgach

Jasmine Guy, która pojawiła się gościnnie w zeszłym sezonie "Chirurgów" w roli Gemmy, pacjentki po dziwnym wypadku, dostała rolę powracającą w 16. sezonie.

7. Śledztwo w The Rookie nic nie wykazało

Po tym jak Afton Williamson odeszła z "The Rookie", oskarżając członków ekipy serialu o niewłaściwe zachowanie, zarządzone zostało śledztwo w tej sprawie. Dziś mamy jego wynik: nie znaleziono niczego, co by dowodziło, że na planie "The Rookie" miały miejsce przypadki nękania albo dyskryminacji.

8. CW tworzy serial o łowczyni duchów

Liz Sczudlo i Jennie Snyder Urman (czyli scenarzystka i showrunnerka "Jane the Virgin") tworzą dla CW serial "The Archived" na podstawie książki V.E. Schwab. Bohaterką jest młoda łowczyni duchów.

9. Nowa polska zapowiedź The Walking Dead

Premiera 10. sezonu "The Walking Dead" na kanale FOX 7 października o godz. 22:00.

10. Willa Holland wróci do Arrow

Willa Holland będzie mieć rolę powracającą w finałowym sezonie "Arrow".

11. Ciekawy konkurs dla fanów Ricka i Morty'ego

Jeśli marzy wam się występ w serialu "Rick i Morty", macie szansę. Twórcy ogłosili konkurs, w którym nagrodą spotkanie z nimi i występ w serialu.

12. A na naszym Facebooku konkurs z Przyjaciółmi

Od wczoraj w księgarniach możecie kupić książkę "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" autorstwa Kelsey Miller. Książka przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Autorka zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe. W naszym konkursie rozdajemy 5 egzemplarzy – zapraszamy!

REKLAMA