Matt Bomer w zapowiedzi 3. sezonu "The Sinner". Kiedy poznamy nowego grzesznika?

"The Sinner" (Fot. USA Network)

Serialowa antologia znana w Polsce jako "Grzesznica"/"Grzesznik" powraca i znów ma gwiazdę w obsadzie. Zobaczcie, jak prezentuje się Matt Bomer w pierwszym teaserze 3. sezonu "The Sinner".

"The Sinner" to serial kryminalny telewizji USA Network, który co sezon zmienia obsadę i zawsze jest w niej jakaś gwiazda. W 1. sezonie mieliśmy Jessicę Biel, w drugim Carrie Coon, w trzecim grzeszyć będzie Matt Bomer.

The Sinner – Matt Bomer w zwiastunie 3. sezonu

Aktor znany z "White Collar" pojawia się w pierwszym zwiastunie 3. serii. Powróci w niej oczywiście detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman), którego spotkamy podczas badania rutynowej sprawy tragicznego wypadku samochodowego w stanie Nowy Jork. Zwykły incydent okazuje się jednak związany z ukrytą zbrodnią, która dla Ambrose'a będzie jedną z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących w karierze.

Matt Bomer zagra Jamiego, spodziewającego się dziecka lokalnego mieszkańca, który po wspomnianym wypadku szuka wsparcia u Ambrose'a. W teaserze widzimy krótkie migawki, pokazujące obu panów i całą sytuację. Nie wiemy, czy Jamie będzie uczestnikiem wypadku, ale blizna na czole zdaje się właśnie to wskazywać.

W obsadzie 3. sezonu "The Sinner" znajdują się także Chris Messina ("Ostre przedmioty") jako Nick Haas, kolega ze studiów, który składa Jamiemu niespodziewaną wizytę; Parisa Fitz-Henley ("Midnight, Texas") jako Leela Burns, żona Jamiego; Jessica Hecht ("Special") jako Sonya, malarka, która zostaje wmieszana sprawę, bo wypadek ma miejsce na należącej do niej działce; a także Eddie Martinez ("Orange Is the New Black") jako Vic Soto, detektyw, który rozwiązuje sprawę razem z Ambrose'em.

The Sinner sezon 3 – kiedy premiera?

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że nowe odcinki "The Sinner" zobaczymy dopiero w 2020 roku, co oznacza, że przerwa między sezonami będzie dłuższa niż poprzednio. 1. sezon (dostępny na Netfliksie) miał premierę w sierpniu 2017 roku, a drugi w sierpniu 2018 roku.

REKLAMA