8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania, nie Anna" (Fot. CBC)

Wiemy, kiedy na Netfliksie pojawi się 3. sezon "Ani, nie Anny". "Kidding" przesunięte na 2020 rok. Mayim Bialik i Jim Parsons tworzą razem serial. A oprócz tego "Peaky Blinders", "SEAL Team", crossover Arrowverse i nie tylko.

1. Ania, nie Anna – kiedy 3. sezon na Netfliksie

Choć 3. sezon "Ani, nie Anny" w Kanadzie startuje w najbliższą niedzielę, światowa publika, która ogląda serial na Netfliksie, będzie jeszcze długo czekać na premierę. Dokładnie – do 3 stycznia 2020 roku.

2. Kidding przesunięte na 2020 rok

Showtime przesunął premierę 2. sezonu "Kidding" na 9 lutego. Serial będzie emitowany razem z "Homeland".

3. Tom Welling znów zagra Supermana

Tom Welling znany z serialu "Smallville" zagra ponownie Supermana w tegorocznym crossoverze Arrowverse, "Crisis on Infinite Earths". Dowiemy się, co się działo z Clarkiem Kentem, po tym jak zakończyło się "Smallville".

4. Mayim Bialik i Jim Parsons tworzą serial

Duet znany z "Teorii wielkiego podrywu" stworzy razem dla FOX-a sitcom "Carla", który będzie amerykańską wersją "Mirandy" BBC. Oboje będą producentami serialu, a poza tym Mayim Bialik zagra główną rolę – 39-letnią kobietę, która każdego dnia zmaga się ze społeczeństwem i własną matką, udowadniając, że możesz nie mieć wszystkiego, co chcesz, i wciąż być szczęśliwa. Dlatego pieniądze, które rodzice odłożyli na jej ślub, wydaje na otwarcie kociej kawiarni w Louisville.

5. Peaky Blinders – netfliksowy zwiastun 5. sezonu

5. sezon "Peaky Blinders" pojawi się na Netfliksie 4 października.

6. Alaina Huffman w finałowej serii The 100

Alaina Huffman ("Supernatural", "Smallville") pojawi się w finałowym sezonie "The 100" w roli Nikki, szalonej, nieprzewidywalnej złodziejki i morderczyni, która niespodziewanie zostaje liderką.

7. Billie Lourd w serialu Will & Grace

Billie Lourd, wnuczka Debbie Reynolds, pojawi się w "Will & Grace" w roli wnuczki Bobbi Adler, czyli postaci granej przez Debbie Reynolds w oryginalnym serialu.

8. Showrunner SEAL Team został zwolniony

John Glenn, showrunner "SEAL Team", opuści ekipę serialu. Jego zwolnienie to efekt śledztwa związanego ze skargami na niewłaściwe zachowanie. Nie chodziło jednak o molestowanie seksualne.

REKLAMA