"The Affair" powraca do Lobster Roll w finałowym sezonie. Znajoma twarz na zdjęciach z kolejnego odcinka

"The Affair" (Fot. Showtime)

0

W 5. sezonie "The Affair" wiele się zmieniło, ale nie ma rewolucji. Serial planuje bardzo miły powrót w jednym z nadchodzących odcinków – zobaczcie foty. Spoilery także z najnowszego odcinka.

Przed finałowym sezonem "The Affair" zapowiadano niemalże rewolucję, a teraz już wiadomo, że to nie do końca tak. Owszem, wątek dorosłej Joanie (Anna Paquin), dziejący się w latach 50. XXI wieku, jest obecny w każdym odcinku, ale funkcjonuje niejako na uboczu wydarzeń dziejących się współcześnie. To właśnie ta część serialu przyniosła ostatnio odpowiedź na pytanie o losy Cole'a (Joshua Jackson).

The Affair – Luisa, żona Cole'a, wraca w 5. sezonie

Joshua Jackson w "The Affair" już się nie pojawi – a przynajmniej tak wynikało z informacji przed tym sezonem – ale za to zobaczymy jeszcze drugą żonę Cole'a. Luisa (Catalina Sandino Moreno) powróci w 7. odcinku, który w Polsce zobaczymy 7 października. Spotkamy ją ponownie w The Lobster Roll – my, a także Noah (Dominic West) i Whitney (Julia Goldani Telles), którzy z jakiegoś powodu zawędrują aż do Montauk w poszukiwaniu sukni ślubnej.

Luisa The Affair sezon 5

Luisa The Affair sezon 5

Luisa The Affair sezon 5

Moreno miała odejść razem z Ruth Wilson i Joshuą Jacksonem. Najwyraźniej zmieniła zdanie, po tym jak zamówienia nie dostał serial "Surveillance", w którym miała grać z Sophią Bush. Aktorka zadebiutowała w "The Affair" w 2. sezonie , w trzecim dołączyła do stałej obsady. W czwartym z kolei ona i Cole zgodzili się, że ich związek nie ma sensu. Cole zaproponował jej jednak, żeby pozostali małżeństwem, po to aby mogła dostać obywatelstwo i zostać prawną opiekunką Joanie.

W najnowszym odcinku zostało ujawnione, że Cole zmarł w 2053 roku i jest pochowany w Montauk. Nie wiadomo, czy dorosła Joanie utrzymuje kontakt z Luisą.

Nowe odcinki The Affair w poniedziałki w HBO GO

The Affair sezon 5 odcinek 7

The Affair sezon 5 odcinek 7

The Affair sezon 5 odcinek 7

The Affair sezon 5 odcinek 7

The Affair sezon 5 odcinek 7