10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Sean Bean nie chce więcej umierać na ekranie. Robert Redford nie pojawi się osobiście w "Watchmen". Czarodziejki w 16. sezonie "Chirurgów". A oprócz tego "Dickinson", "The Umbrella Academy", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Sean Bean nie chce więcej umierać na ekranie

Sean Bean nie chce już być specem od umierania na ekranie. Aktor powiedział w rozmowie z "The Sun", że zaczął odrzucać role, w których jego bohater ma zginąć.

– Odrzucam niektóre rzeczy. Mówię: "Ludzie wiedzą, że moja postać umrze, bo ja w tym jestem!". Musiałem z tym skończyć i zacząć przeżywać, inaczej to by było trochę za bardzo przewidywalne – tłumaczy aktor.

2.Jaka będzie rola Roberta Redforda w Watchmen?

Robert Redford będzie prezydentem od 28 lat w świecie "Watchmen", ale to nie znaczy, że słynny aktor pojawi się w serialu. Damon Lindelof wyjaśnił w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że "nie mówimy o prawdziwym Robercie Redfordzie".

3. Nie liczcie na remake Friday Night Lights

Wszystko wraca, ale "Friday Night Lights" nie wróci. "Musicie sobie odpuścić" – skwitowała krótko Connie Britton zapytana o szanse na remake.

4. Kelen Coleman w How to Get Away with Murder

Kelen Coleman ("Wielkie kłamstewka") będzie powracać w finałowym sezonie "How to Get Away with Murder" w roli siostry Ashera. Powracającą rolę ma również William R. Moses ("The Good Doctor"), którego już poznaliśmy jako agenta Lanforda.

5. Dickinson – pełny zwiastun serialu Apple TV+

Serial o młodej poetce Emily Dickinson pojawi się na Apple TV+ 1 listopada, czyli w dniu startu platformy. Tego samego dnia w serwisie zadebiutuje m.in. "The Morning Show" i "See".

6. The Walking Dead – klip zza kulis serialu

"The Walking Dead" wraca 7 października z 10. sezonem, a już teraz możecie zobaczyć krótki klip. Dokładniej jest to ta sama scena w dwóch wersjach – z czytania scenariusza i z gotowego serialu.

7. Michael Stahl-David w Almost Family

Michael Stahl-David ("Kroniki Times Square") dołączył do obsady "Almost Family", remake'u australijskiego serialu "Sisters".

8. Powiększa się obsada Firefly Lane

Do obsady nowego serialu Netfliksa na podstawie powieści Kristin Hannah dołączyli Yael Yurman ("Once Upon a Time"), Jon Ecker ("Queen of the South") i Brandon Jay McLaren ("Ransom").

9. Czarodziejki w 16. sezonie Chirurgów

Alyssa Milano i Holly Marie Combs pojawią się w październiku w "Chirurgach" w roli sióstr jednego z pacjentów.

Alyssa Milano i Holly Marie Combs Chirurdzy

10. Foty zza kulis 2. sezonu The Umbrella Academy

2. sezon "The Umbrella Academy" już powstaje, a oto pierwsze zdjęcia z planu.

REKLAMA