Teaser filmu "El Camino" zdradza, co się działo z Jessem zaraz po zakończeniu "Breaking Bad"

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

0

Jakie były bezpośrednie następstwa finału "Breaking Bad"? Jeśli wierzyć pierwszym zapowiedziom, film "El Camino" opowie nam o tym dość dokładnie. Zobaczcie nowy teaser produkcji.

Jesse Pinkman (Aaron Paul) przeżył finałową masakrę w "Breaking Bad", ale póki co wcale nie jest wolny od kłopotów.

El Camino – teaser filmu Breaking Bad

Teaser filmu "El Camino", wypuszczony podczas gali Emmy, pokazuje bezpośrednie następstwa tamtego finału. Były współpracownik pana White'a (Bryan Cranston) siedzi w ciemnościach w swoim aucie (aka El Camino), słuchając lokalnego radia. A w radiu oczywiście mówią o rzezi, w której zginęło dziewięciu mężczyzn, i uciekinierze podejrzanym o jej dokonanie.

"Po dramatycznej ucieczce Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby wykuć jakiegoś rodzaju przyszłość" – głosi krótki opis filmu, w którym ma powrócić ponad 10 osób z "Breaking Bad", w tym Skinny Pete (Charles Baker) i Badger (Matt L. Jones), najbliżsi kumple Jessego. W pierwszym teaserze widzieliśmy, jak przesłuchiwany jest Pete, który mówi, że po tym co Jesse przeszedł, nigdy w życiu nie zdradziłby policji, gdzie on przebywa.

Nieoficjalne informacje mówią, że z dawnej obsady serialu powrócą także Jonathan Banks (Mike), Jesse Plemons (Todd), Robert Forster (Ed), Tess Harper (mama Jessego), Kevin Rankin (Kenny) oraz Krysten Ritter (Jane) i Bryan Cranston (Walter White). Scenarzystą i reżyserem El Camino: Filmu Breaking Bad jest Vince Gilligan, twórca serialu.

El Camino: Film Breaking Bad – kiedy premiera?

"El Camino" dostępne będzie na Netfliksie 11 października. W USA film ma być także wyświetlany w kinach na specjalnych pokazach w ponad 60 miastach.

El Camino: Film Breaking Bad teaser