6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

Jared Padalecki został Strażnikiem Teksasu. Coraz słabsza oglądalność gali Emmy. Obsada spin-offu "9-1-1" skompletowana. Nowy zwiastun 5. sezonu "Supergirl". A oprócz tego "World on Fire" i nie tylko.

1. Jared Padalecki został Strażnikiem Teksasu

Powstaje reboot "Strażnika Teksasu", kultowego serialu z lat 90. Główną rolę, Cordella Walkera, zagra Jared Padalecki ("Supernatural"). Nowy Walker będzie wdowcem i ojcem dwójki dzieci, który wraca do Austin, po tym jak dwa lata pracował pod przykrywką – i odkrywa, że w domu jest jeszcze więcej do zrobienia. Podobnie jak Chuck Norris w oryginalnym serialu, Walker dostanie partnerkę w pracy.

Scenariusz pisze Anna Fricke ("Valor"), producentami wykonawczymi są Dan Lin ("Lethal Weapon") i Dan Spilo (Sunnyside). Serial szuka jeszcze stacji, zainteresowany jest CBS, który emitował oryginał, a także CW.

2. Coraz słabsza oglądalność gali Emmy

Oglądalność gali Emmy wynosiła w tym roku 6,9 mln/1,6 demo. To oznacza spadek o 33% w porównaniu z rokiem poprzednim.

3. ABC rezygnuje z serialu o Trójkącie Bermudzkim

Telewizja ABC jednak nie zamówi serialu "Triangle" o Trójkącie Bermudzkim, w którym główną rolę miał grać Mike Vogel ("The Brave").

4. Obsada spin-offu 9-1-1 skompletowana

Do stałej obsady "9-1-1: Lone Star" dołączyli Natacha Karam ("The Brave"), Brian Michael Smith ("Queen Sugar"), Rafael Silva ("Fluidity") i Julian Works ("American Crime"). Produkcja ruszyła wczoraj.

5. World on Fire – data premiery w BBC

Serial "World on Fire" z Tomaszem Kotem i Zofią Wichłacz w obsadzie zadebiutuje w BBC 29 września. W Polsce zobaczymy go w Epic Drama, na razie nie ma daty premiery.

6. Nowy zwiastun 5. sezonu Supergirl

"Supergirl" wraca 6 października z nowym sezonem.

REKLAMA