"Dobre Miejsce" – uroczy klip z premiery 4. sezonu. Poznajcie Lindę, kobietę, na której nic nie robi wrażenia

"Dobre Miejsce" (Fot. NBC)

0

Dobre Miejsce zaprasza po raz czwarty i jak zwykle na dzień dobry proponuje przetasowanie. Zobaczcie Eleanor w nowej roli i poznajcie najnudniejszą bohaterkę świata. Jest też magiczny słonik!

Już za chwilę wraca z 4. sezonem "Dobre Miejsce", jeden z naszych ulubionych sitcomów. Finałowy sezon rozpocznie się od przetasowania po tym wszystkim, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii.

Dobre Miejsce – klip z premiery 4. sezonu

Główni bohaterowie dostali ostatnią szansę, żeby nie tylko pomóc sobie, ale też naprawić cały niesprawiedliwy system – i już zabierają się do roboty. Klip wypuszczony przez NBC zaczyna się od łamiącej serce sceny, w której Eleanor (Kristen Bell) jako nowa architektka wita Chidiego (William Jackson Harper) w tytułowym Dobrym Miejscu. A ten oczywiście jej nie pamięta, po tym jak odebrano mu wszystkie wspomnienia, żeby nie zepsuł eksperymentu.

Ta para dostanie tylko 14 odcinków, żeby znaleźć drogę z powrotem do siebie. Serial na pewno poświęci im dużo miejsca, a na razie mamy inną atrakcję: oto Linda, nowa mieszkanka, na której nic nie robi wrażenia. Nawet mały słonik zrobiony z czystego światła, który zna wszystkie tajemnice wszechświata. Jesteście ciekawi, kto naprawdę zabił Johna F. Kennedy'ego i co to takiego Stonehenge?

Dobre Miejsce – co się wydarzy w 4. sezonie?

W finałowej odsłonie serialu NBC ma wrócić pytanie "czy ludzie mogą się zmienić na lepsze?", a wraz z nim kolejna wersja eksperymentu Michaela (Ted Danson), mającego na celu uratowanie naszych ulubieńców przed wiecznym potępieniem. Eleanor, Chidi, Tahani (Jameela Jamil) i Jason (Manny Jacinto) zmierzą się z nowymi wyzwaniami, a wspomagać ich będzie wszystkowiedząca Janet (D'Arcy Carden).

Showrunner serialu, Michael Schur, powiedział, że zależy mu na tym, by stworzyć w finałowej serii pasujące zamknięcie losów bohaterów. Powinniśmy spodziewać się mocnego uderzenia, zarówno w sensie emocjonalnym, jak i filozoficznym.

Na razie jednak do finału daleko, bo czekają nas jeszcze ponad trzy miesiące z "Dobrym Miejscem". Co powiecie na przypomnienie wszystkiego, co wydarzyło się w trzech poprzednich sezonach?

Dobre Miejsce sezon 4 od 27 września na Netfliksie