10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowiedz mi bajkę" (Fot. CBS All Access)

2. sezon "Opowiedz mi bajkę" w grudniu. "BH90210" w październiku na FOX Polska. CW planuje spin-off serialu "Arrow". Riley Voelkel w 2. sezonie "Legacies". A oprócz tego "Ray Donovan", nowy serial Shondalandu i nie tylko.

1. Opowiedz mi bajkę – 2. sezon w grudniu

Platforma CBS All Access ogłosiła, że 10-odcinkowy 2. sezon "Opowiedz mi bajkę" wystartuje 5 grudnia. W nadchodzących odcinkach zobaczymy nowe wersje "Pięknej i Bestii", "Śpiącej królewny" i "Kopciuszka". W obsadzie są m.in. Paul Wesley, Carrie-Anne Moss, Odette Annable i Danielle Campbell.

2. BH90210 w październiku na FOX Polska

W środę 9 października o godz. 21:05 wystartuje 6-odcinkowy serial "BH90210", w którym powróci dawna obsada "Beverly Hills, 90210". Aktorzy nie grają swoich dawnych ról z młodzieżowego hitu, tylko przerysowane wersje samych siebie.

3. Riley Voelkel w 2. sezonie Legacies

Riley Voelkel, czyli Freya z "The Originals", pojawi się gościnnie w 6. odcinku 2. sezonu "Legacies".

4. Ray Donovan – zwiastun 7. sezonu

7. sezon "Raya Donovana" startuje 17 listopada, w planach m.in. terapia z Alanem Aldą.

5. Nowa bogini w Amerykańskich bogach

Blythe Danner ("Will & Grace") zagra Demeter, grecką boginię urodzaju w 3. sezonie "Amerykańskich bogów".

6. Tom Hanks z nagrodą Cecila B. DeMille'a

Podczas gali Złotych Globów 2020 Tom Hanks otrzyma nagrodę Cecila B. DeMille'a.

7. Phoebe Waller-Bridge w Amazonie

Phoebe Waller-Bridge podpisała kontrakt z Amazonem. Według nieoficjalnych informacji kontrakt jest wart ok. 20 mln dolarów rocznie.

8. Shondaland tworzy antologię o miłości

Shonda Rhimes wyprodukuje antologię o miłości dla Netfliksa. Poszczególne odcinki serialu zatytułowanego "Notes on Love" napiszą m.in. Norman Lear, Steve Martin, Diane Warren, Jenny Han ("Do wszystkich chłopców, których kochałam") i Lindy West ("Shrill").

9. CW planuje spin-off serialu Arrow

Na początku 2020 roku kończy się "Arrow", ale to nie znaczy, że niektórzy bohaterowie nie powrócą. CW i Warner Bros. TV pracują nad spin-offem z kobietami w roli głównej. W nowym serialu miałyby grać Katie Cassidy Rodgers (Laurel Lance) i Juliana Harkavy (Dinah Drake), a także Katherine McNamara (Mia Smoak), która dołączyła do obsady "Arrow" w 7. sezonie. Akcja prawdopodobnie będzie osadzona w okolicach 2040 roku.

10. Arrow – zwiastun finałowego sezonu

8. sezon "Arrow" startuje 15 października.

REKLAMA