M. Night Shyamalan wraca z nowym serialem. Zobaczcie niepokojące zapowiedzi "Servant" od Apple TV+

"Servant" (Fot. Apple TV+/EW)

Reżyser "Szóstego zmysłu" i "Split" stanął za kamerą kolejnego serialu, tym razem dla Apple TV+. Czego możemy spodziewać się po "Servant"?

Fani twórczości M. Night Shyamalana mogą już zacząć odliczać dni do startu Apple TV+. Nadchodząca platforma streamingowa od Apple zaprezentowała pierwsze teasery "Servant" – najnowszego serialu od reżysera "Szóstego zmysłu" i producenta "Wayward Pines". I choć nie zdradzają zbyt wiele na temat fabuły nowego projektu, krótkie zapowiedzi obiecują budzącą grozę mieszankę rodzinnego dramatu i thrillera psychologicznego

Servant – zwiastun serialu M. Night Shyamalana

Zgodnie z zapowiedziami Apple TV+, "Servant" ma opowiadać o małżeństwie Turnerów z Filadelfii, Dorothy (Lauren Ambrose) oraz Seanie (Toby Kebbell), którzy zatrudniają nianię Leanne (Nell Tiger Free) do opieki nad nowo narodzonym dzieckiem. Po tym, jak wielka tragedia wystawia ich związek na próbę, ich dom staje się podatny na pojawienie się w nim tajemniczej mocy.

Najnowsza zapowiedź daje pierwsze spojrzenie na dziecko Turnerów, którego bujanie się w foteliku w rytm niepokojącego soundtracku już przyprawia o gęsią skórkę:

Z kolei drugi klip prezentuje Leanne oraz nowego lokatora domu Turnerów wyłaniającego się z prysznica. Jak podsumowałaby to ciotka Leanne, nadciąga coś niedobrego:

Twórcą "Servant" jest Tony Bagsallop ("Berlin Station"), natomiast M. Night Shyamalan pełni rolę producenta wykonawczego oraz odpowiada za reżyserię pierwszego odcinka. W obsadzie serialu zobaczymy dodatkowo Ruperta Grinta ("Harry Potter") w roli tajemniczego Juliana Pierce'a.

Servant – kiedy premiera serialu Apple TV+?

Apple TV+ startuje już 1 listopada, także w Polsce, ale na premierę "Servant" trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Według Entertainment Weekly serial zadebiutuje na platformie jeszcze w grudniu tego roku. Więcej informacji o serialu możemy spodziewać się 3 października, kiedy to aktorzy i twórcy "Servant" pojawią się na nowojorskim Comic-Conie.

REKLAMA