6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Andrew Scott został utalentowanym panem Ripleyem. Awans w obsadzie "This Is Us". "Marvel's Ghost Rider" jednak nie powstanie. A oprócz tego nowa rola Raya Romano, powrót "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Andrew Scott został nowym panem Ripleyem

Andrew Scott (seksowny ksiądz z "Fleabag") zagra główną rolę w serialu "Ripley". To adaptacja książek Patricii Highsmith o utalentowanym panu Ripleyu, którą szykuje telewizja Showtime. Akcja serialu zaczyna się w Nowym Jorku w latach 60. Tom Ripley dostaje nietypową pracę: ma jechać do Włoch i przywieźć z powrotem do USA syna bogatego człowieka. I tak oto wkracza na ścieżkę oszustw i morderstw. Scenarzystą i reżyserem "Ripleya" jest Steven Zaillian ("The Night Of").

2. Awans w obsadzie This Is Us

W 4. sezonie "This Is Us" będzie mnóstwo nowych postaci, a oprócz tego do głównej obsady został awansowany Griffin Dunne, serialowy Nicky.

3. Marvel's Ghost Rider jednak nie powstanie

"Marvel's Ghost Rider" nie dojdzie do skutku. Platforma Hulu zrezygnowała z projektu z powodu "kreatywnego impasu", którego nie udało się rozwiązać.

4. Ray Romano w nowym serialu HBO Max

Ray Romano zagra u boku Cristin Milioti w serialu "Made for Love", adaptacji tragikomicznej książki Alissy Nutting. Bohaterką jest kobieta, która ucieka od męża – bogatego socjopaty. Ale okazuje się, że ten wszczepił jej chip, który pozwala śledzić wszystko, nawet jej myśli. Romano wcieli się w ojca głównej bohaterki.

5. Serial oparty na piosenkach Billy'ego Joela

MGM Television tworzy "Scenes From an Italian Restaurant", serialową antologię na podstawie piosenek Billy'ego Joela. Każdy odcinek opowie inną historię, zainspirowaną jednym z utworów. Serial pisze Kevin Fox ("Prawo i porządek: Sekcja specjalna") wraz ze swoim współpracownikiem Steve'em Cohenem, autorem dokumentu "Billy Joel: New York State of Mind". Projekt jeszcze nie znalazł stacji.

6. Woody Harrelson i Billie Eilish w zapowiedzi SNL

"Saturday Night Live" wraca w tym tygodniu. Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Woody Harrelson, gościem muzycznym Billie Ellish.

REKLAMA