7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"On Becoming a God in Central Florida" (Fot. Showtime)

"On Becoming a God in Central Florida" z 2. sezonem. Królewska obsada "The Gilded Age". Tryb offline dostępny w HBO GO. A oprócz tego "Flash", "Hollywood", "Absentia" i nie tylko.

1. Tryb offline dostępny w HBO GO

HBO GO ma już tryb offline – można pobierać seriale i filmy, ale na razie tylko na urządzenia z Androidem.

2. On Becoming a God in Central Florida z 2. serią

Telewizja Showtime zamówiła 2. sezon "On Becoming a God in Central Florida". Finał 1. sezonu planowany jest na 20 października.

3. Królewska obsada The Gilded Age

"The Gilded Age" to amerykański serial Juliana Fellowesa, twórcy "Downton Abbey", który powstaje dla telewizji HBO. Główne role zagrają Christine Baranski i Cynthia Nixon. Baranski wcieli się w upartą arystokratkę Agnes van Rhijn, która złapała męża akurat wtedy, kiedy rodzinna plantacja przestała przynosić dochody, i z dumą sprzeciwia się wszystkim zmianom. Nixon zobaczymy w roli jej siostry Avy Brook, która jest zmuszona brać od Agnes pieniądze. W obsadzie znajdują się także Amanda Peet ("Togetherness") i Morgan Spector ("Homeland").

Akcja "The Gilded Age" dzieje się w Ameryce lat 80. XIX wieka. Główną bohaterką jest osierocona córka generała z Południa, która przyjeżdża do Nowego Jorku i zaczyna piąć się po drabinie społecznej. Serial ma zamówienie na 10 odcinków.

4. Flash – nowy zwiastun 6. sezonu

6. sezon serialu "Flash" startuje 8 października.

5. David Corenswet w serialu Hollywood

David Corenswet, który gra w "The Politician", pojawi się także w "Hollywood", kolejnym netfliksowym serialu Ryana Murphy'ego.

6. Absentia będzie mieć 3. sezon

"Absentia" dostała zamówienie na 3. sezon. Do obsady dołączą Geoff Bell i Josette Simon, a nowym showrunnerem został Will Pascoe ("Orphan Black").

7. Ekipa Smallville na planie crossovera Arrowverse

Tom Welling i Erica Durance pojawią się w tegorocznym crossoverze Arrowverse w swoich dawnych rolach ze "Smallville". Zdjęcia już wystartowały.

REKLAMA