"Żmijowisko" – zwiastun i data premiery. Zaginiona dziewczyna i mroczne mazurskie lasy w serialu Canal+

"Żmijowisko" (Fot. Canal+)

Tej jesieni Canal+ zabierze nas do Żmijowiska, miejscowości z książki Wojciecha Chmielarza, gdzie rozgrywa się kryminalna historia ze społecznym zacięciem. Zobaczcie zwiastun serialu.

Polski serial kryminalny na jesień to już tradycja Canal+. W tym roku zobaczymy "Żmijowisko" na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza.

Żmijowisko – zwiastun polskiego serialu Canal+

Canal+ wypuścił nowy zwiastun, w którym poznajemy głównych bohaterów mrocznego serialu, w tym Arka (Paweł Domagała) i Kamilę (Agnieszka Żulewska), rodziców zaginionej 15-latki (Hanna Koczewska).

Zgodnie z oficjalnym opisem, serial opowie historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska Żmijowisko. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika Ada, córka Arka i Kamili. Dziewczyny nie udaje się odnaleźć.

Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. Pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa, zwłaszcza że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, a także obsesji zazdrości i nienawiści, która prowadzi do tragedii.

Oprócz wymienionej wyżej trójki w obsadzie serialu "Żmijowisko" znajdują się Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł, Lidia Sadowa, Stanisław Cywka i Kamila Urzędowska.

Wszystkie odcinki serialu wyreżyserował Łukasz Palkowski ("Bogowie", 1. sezon "Belfra"). Scenariusz napisała Dana Łukasińska razem z Wojciechem Chmielarzem.

Żmijowisko – premiera serialu 3 listopada w Canal+

REKLAMA