Kathryn Hahn odkrywa uroki życia i seksu w zwiastunie "Pani Fletcher" – nowego serialu HBO

"Pani Fletcher" (Fot. HBO)

0

W październiku poznamy nową wersję Kathryn Hahn – realizującą fantazje seksualne panią Fletcher z serialu HBO pod tym samym tytułem. Zobaczcie pełny zwiastun.

Za miesiąc na naszych ekranach pojawi się nowy miniserial HBO, w którym Kathryn Hahn będzie przekraczać bariery, podobnie jak wcześniej np. w "I Love Dick".

Pani Fletcher – zwiastun serialu z Kathryn Hahn

"Pani Fletcher" to adaptacja powieści Toma Perrotty ("Pozostawieni"). Zobaczymy w niej dwie równolegle prowadzone historie o dojrzewaniu, które przedstawiają wpływ mediów społecznościowych i internetowego porno na życie Eve Fletcher (Hahn) i jej syna, Brendana (Jackson White, "The Middle"). Syn wyjeżdża na studia, matka zostaje sama i zabiera się za poznawanie świata na nowo.

Serial pokaże, jak Eve zmienia swoje życie, by znaleźć szczęście i seksualne spełnienie, które omijało ją w przeszłości. Co to oznacza w praktyce, pokazuje zwiastun. W repertuarze odkrywającej uroki życia pani Fletcher będzie m.in. flirtowanie z kolegą syna z liceum i pływanie nago w basenie.

W obsadzie "Pani Fletcher" znajdują się także Casey Wilson jako Jane, przyjaciółka Eve; Owen Teague jako Julian, kolega Brendana ze szkoły; Jen Richards jako Margo, transpłciowa bohaterka, prowadząca zajęcia z kreatywnego pisania, na które zapisuje się Eve; oraz Katie Kershaw jako Amanda; Domenick Lombardozzi jako George; Cameron Boyce jako Zach i Jasmine Cephas Jones w roli Chloe.

Scenarzystą serialu jest Tom Perrotta, a pilotowy odcinek wyreżyserowała Nicole Holofcener.

Premiera Pani Fletcher 28 października w HBO