"BoJack Horseman" wkrótce się z nami pożegna. Zwiastun i data premiery finałowych odcinków serialu

"BoJack Horseman" (Fot. Netflix)

0

Mamy dobrą wiadomość: w październiku powróci "BoJack Horseman". Zła wiadomość: 6. sezon będzie już finałowy, choć jest pewien twist. Zobaczcie zwiastun nadchodzących odcinków.

"BoJack Horseman" to ulubiony serial Reeda Hastingsa, szefa Netfliksa, ale nawet to nie dało mu wiecznego życia na platformie. Netflix wypuścił zwiastun 6. sezonu, wraz z datą premiery oraz informacją o bliskim końcu.

"BoJack Horseman" wróci z nowymi odcinkami 25 października. 6. sezon będzie ostatni, ale Netflix podzieli go na dwie części. Drugą zobaczymy 31 stycznia 2020 roku. I to będzie na tyle, do widzenia, BoJack.

BoJack Horseman sezon 6 – to już koniec serialu

Czy najbardziej ludzki z koni zdoła w finałowych odcinkach poskładać swoje życie? To zdaje się sugerować zwiastun, w którym BoJack (Will Arnett) pisze list do Diane (Alison Brie) z odwyku. Depresyjne konisko uważa, że najwyższy czas przewartościować pewne rzeczy i zacząć naprawdę żyć.

– Zawsze kiedy ktoś opuszcza odwyk, zaczynasz się zastanawiać nad własnymi postępami. Wmówiłem sobie, że jestem rzeczą, której nie da się zmienić, a teraz głównie myślę o tym, jaki jestem głupi, że nie zrobiłem tego wcześniej. Zmarnowałem tyle lat, użalając się nad sobą, bo założyłem, że to jedyny sposób. Już tak nie chcę – zapewnia BoJack w liście.

A tymczasem w świecie poza odwykiem wszyscy inni zajęci są nieradzeniem sobie z życiem. Diane ma własne problemy, podobnie jak Princess Carolyn, a nawet Mr. Peanutbutter, który zaczyna zastanawiać się, czy przypadkiem nie ma depresji.

"BoJack Horseman" to kolejny netfliksowy weteran, który platforma zdecydowała się zakończyć. Na początku września zamówiono finałowy sezon "Grace i Frankie", a dokładnie tydzień temu pojawiła się informacja o zakończeniu "GLOW".

BoJack Horseman sezon 6 – premiera na Netfliksie 25 października