5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"El Camino: Film Breaking Bad" (Fot. Netflix)

Kolejny powrót w nowym zwiastunie "El Camino: Filmu Breaking Bad". John Malkovich w serialu "Space Force". Anika Noni Rose w "Little Fires Everywhere". A oprócz tego "Ciemny kryształ: Czas buntu" i nie tylko.

1. Old Joe w zwiastunie El Camino

W filmie "El Camino" zobaczymy wielu naszych znajomych z "Breaking Bad". W najnowszym zwiastunie powraca Larry Hankin jako Old Joe, właściciel złomowiska.

2. John Malkovich w serialu Space Force

John Malkovich dołączył do obsady "Space Force", komedii ze Steve'em Carellem o amerykańskich Siłach Kosmicznych. Zagra doktora Adriana Mallory'ego, genialnego i aroganckiego głównego konsultanta naukowego, który ma nadzieję zrobić wszystko, by kosmos nie zamienił się w kolejne ogromne pole międzynarodowej batalii. W serialu zagrają także Ben Schwartz ("Parks and Recreation"), Diana Silvers ("Into the Dark"), Tawny Newsome ("Brockmire"), Jimmy O. Yang ("Dolina Krzemowa") i Alex Sparrow ("UnReal").

3. Anika Noni Rose w Little Fires Everywhere

Anika Noni Rose pojawi się w serialu "Little Fires Everywhere" w roli nowojorskiej fotografki i profesorki sztuki, która była mentorką młodej Mii (Tiffany Boone we flashbackach, Kerry Washington w teraźniejszości).

4. Zwiastun serialu Treadstone

"Treadstone" to nowy serial ze świata Jasona Bourne'a. Premiera 15 października.

5. Ciemny kryształ: Czas buntu – wpadki z planu

Jak wyglądało tworzenie serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu"? Netflix wypuścił klip zza kulis wraz z wpadkami.

REKLAMA