Będzie niespodzianka dla fanów "Stranger Things"? Coś dziwnego dzieje się w mediach społecznościowych

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Czyżby Netflix planował halloweenową niespodziankę dla fanów "Stranger Things"? A może szykuje się do ogłoszenia 4. sezonu? Na profilach społecznościowych serialu dzieje się coś dziwnego.

Mimo że od 3. sezonu "Stranger Things" minęło już kilka miesięcy, a David Harbour naprowadza fanów na spoilery z 4. sezonu, Netflix jeszcze nie ogłosił zamówienia na kolejne odcinki. Czyżby właśnie to się szykowało?

Stranger Things – co pokazują tajemnicze zegary?

Dziwne rzeczy zaczęły dziać się wczoraj na Instagramie, Facebooku i Twitterze serialu. Zdjęcie profilowe zostało zamienione na zegar, wskazujący godzinę 11.

Zegar w wersji tykającej pojawił się także w relacji na Instagramie, którą fanom udało się zapisać.

A gdybyście wciąż mieli wątpliwości, że to wiadomość z Drugiej Strony, jest jeszcze ten tweet.

Będzie odcinek specjalny Stranger Things?

O co chodzi? Tego nie wiemy, ale wiemy, że coś się szykuje. Najbardziej oczywista opcja jest taka, że Netflix wreszcie ogłosi oficjalne zamówienie dla 4. sezonu "Stranger Things" i być może poda także przybliżoną datę premiery.

Mniej oczywista opcja? Fani spekulują, że może chodzić o specjalny odcinek serialu – halloweenowy albo świąteczny – który miałby się ukazać 11 grudnia, tak jak pokazują wskazówki zegara. Jest także teoria, że zegar może zapowiadać podróże w czasie w 4. sezonie serialu.

O cokolwiek by nie chodziło, tajemnica zegara z Drugiej Strony wskazującego godzinę 11 powinna rozwiązać się w najbliższych dniach.

Stranger Things jest dostępne w serwisie Netflix