Twórca "Please Like Me" wraca z nowym serialem. Zobaczcie zapowiedzi "Everything's Gonna Be Okay"

"Everything's Gonna Be Okay" (Fot. Freeform)

Nowy rodzinny komediodramat od Josha Thomasa obiecuje, że wszystko będzie w porządku. Zobaczcie, jak prezentuje się "Everything's Gonna Be Okay".

Fani "Please Like Me" i jego twórcy Josha Thomasa mogą już odliczać dni do premiery nowego serialu Freeform. Australijski komik przybywa do USA z najnowszym projektem "Everything's Gonna Be Okay", który szykuje się na pozycję obowiązkową dla fanów rodzinnych komediodramatów.

Everything's Gonna Be Okay – zwiastun serialu

Zgodnie z zapowiedziami, w "Everything's Gonna Be Okay" Thomas wcieli się w neurotycznego dwudziestopięciolatka Nicholasa. Poznajemy go, kiedy odwiedza ojca samotnie wychowującego jego dwie przyrodnie siostry, z których jedna ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Nicholas nigdy nie był szczególnie zainteresowany pomocą w wychowywaniu rodzeństwa, ale wszystko ulega zmianie, kiedy ojciec oznajmia, że cierpi na śmiertelną chorobę. Wkrótce dziewczynki będą musiały pogodzić się nie tylko z wielką stratą, ale i faktem, że to na barkach Nicholasa spoczywa los ich rodziny.

Podobnie jak było to w przypadku "Please Like Me" Josh Thomas jest także twórcą i scenarzystą serialu. Obok niego w "Everything's Gonna Be Okay" wystąpią Kayla Cromer, Maeve Press oraz Adam Faison.

Twórca Please Like Me z nowym serialem

Freeform podzielił się także klipem z pilota "Everything's Gonna Be Okay". W zaprezentowanej scenie Nicholas musi pogodzić się z faktem, że to właśnie jego obowiązkiem zostanie wychowanie młodszych sióstr. Nawet jeśli, jak słusznie zauważa, nie ma do tego żadnych kwalifikacji, co jego siostry ze szczerością podkreślają.

Everything's Gonna Be Okay – kiedy premiera?

Serial wystartuje w USA na kanale Freeform 16 stycznia. Na razie nie wiadomo nic o polskiej premierze.

REKLAMA