7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atypowy" (Fot. Netflix)

"Pazury" z zamówieniem na finałowy sezon. Data premiery 3. sezonu "Atypowego". Julia Goldani Telles została "Dziewczyną z doświadczeniem". A oprócz tego "Grand Hotel", nowe seriale AMC i nie tylko.

1. Pazury z zamówieniem na finałowy sezon

Telewizja TNT zamówiła 4. sezon serialu "Pazury", który będzie już finałowy.

2. Atypowy – data premiery i zapowiedź 3. sezonu

"Atypowy" wróci 1 listopada z 3. sezonem, w którym Sam pójdzie na studia. Do obsady dołączą Sara Gilbert ("The Conners") jako profesorka etyki i Eric McCormack ("Will & Grace") w roli profesora sztuki. Kilka zdjęć z nowych odcinków możecie zobaczyć tutaj.

3. Julia Goldani Telles w The Girlfriend Experience

Julia Goldani Telles ("The Affair") dostała główną rolę w 3. sezonie "The Girlfriend Experience". Zagra Iris, młodą neurobiolożkę, która zaczyna odkrywać świat seksu jako transakcji. Akcja tym razem będzie dziać się w Londynie.

4. Hudson i Rex od dziś na kanale 13 Ulica

3 października o godz. 21:00 na kanale 13 Ulica zadebiutuje detektywistyczny duet z serialu "Hudson i Rex", kanadyjskiej wersji "Komisarza Rexa". Zawodowymi partnerami będą detektyw Charlie Hudson (John Reardon z "The Killing") i Rex – owczarek niemiecki, który w rzeczywistości nosi dumne imię Diesel vom Burgimwald.

5. Nat Wolff w obsadzie The Stand

Nat Wolff ("Paper Towns") dołączył do obsady serialowego "Bastionu" jako Lloyd Henreid, kryminalista, który będzie lojalny wobec Randalla Flagga (Alexander Skarsgård).

6. Amerykański Grand Hotel skasowany

Telewizja ABC skasowała po jednym sezonie serial "Grand Hotel".

7. AMC zamawia nowe seriale

Zamówienie na pełny sezon w telewizji AMC dostał serial "Kevin Can F**k Himself", opowiadający historię z perspektywy sitcomowej żony. Twórczynią jest Valerie Armstrong ("Lodge 49"), wśród producentów znajdują się Rashida Jones, Will McCormack i Craig DiGregorio ("Shrill").

Ponadto telewizja AMC zamówiła dwa sezony "61st Street", dramatu prawniczego, w którym będziemy oglądać losy szkolnego sportowca zgarniętego przez skorumpowany system sprawiedliwości w Chicago. Chłopak wzięty za członka gangu znajdzie się w środku burzy, bo policja i prokuratura będą szukać zemsty za śmierć jednego z oficerów. Serial tworzy Peter Moffat ("Criminal Justice"), wśród producentów są także Michael B. Jordan i Alana Mayo.

REKLAMA