Jughead w szkole jak z "Plotkary" na zdjęciach z 4. sezonu "Riverdale". Takiego go jeszcze nie znacie!

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Pora podkręcić atmosferę oczekiwania wokół zbliżającego 4. sezonu "Riverdale". Pomogą w tym zdjęcia Jugheada w nowej szkole rodem z Upper East Side.

4. sezon "Riverdale" ma zabrać widzów na przejażdżkę, jakiej nie doświadczyli nigdy wcześniej. Nie tylko będą mieli do czynienia z całkiem nową tajemnicą, ale i zmieni się otoczenie, do którego twórca serialu przyzwyczajał ich przez poprzednie sezony. Oto Jughead Jones (Cole Sprouse) wyrusza do nowej szkoły!

Riverdale sezon 4 – Jughead w nowej szkole

Jedna z głównych tajemnic zbliżającego się sezonu "Riverdale" będzie dotyczyć właśnie Jugheada i jego nowej szkoły. Placówka rodem z "Plotkary" ma być rywalem Riverdale High.

– Jughead zostanie wysłany na stypendium do eleganckiej, pretensjonalnej szkoły dla bogatych dzieciaków, podobnej do tej z "Plotkary" z Upper East Side i zostanie w niej świeżą krwią. Myślę, że to będzie całkiem fajne. Mówię to trochę impulsywnie, ale ta szkoła będzie potrzebna do wyjaśnienia migawek z przyszłości – powiedział Sprouse.

TVLine publikuje zdjęcia promujące 4. sezon serialu, a na nich widzimy właśnie nową szkołę Jugheada. Miejsce to wymusiło na bohaterze zmianę stylu. Jednak choć Jones ma na sobie koszulę z kołnierzykiem, na jego głowie wciąż widzimy charakterystyczną czapkę.

Riverdale sezon 4 Jughead szkoła

Riverdale sezon 4 Jughead szkoła

Poznajcie także pana Chippinga (Sam Witwer), nauczyciela twórczego pisania, który wziął Jugheada pod swoje skrzydła i dojrzał kryjący się w nim mrok.

Riverdale sezon 4 Jughead szkoła

Riverdale sezon 4 od 10 października na Netfliksie