7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dear White People" (Fot. Netflix)

"Dear White People" z zamówieniem na 4. sezon. "Dublin Murders" z premierą w październiku. Zakończyły się zdjęcia do "Króla'. A oprócz tego "Snowpiercer", "Rekrut" i nie tylko.

1. Dear White People z zamówieniem na 4. sezon

"Dear White People" dostało zamówienie na 10-odcinkowy 4. sezon, który będzie już finałowy.

2. Dublin Murders z premierą w październiku

"Dublin Murders", czyli nowy kryminał BBC na podstawie książek Tany French, wystartuje w Wielkiej Brytanii 14 października.

3. Zakończyły się zdjęcia do Króla

1 października, po sześciu miesiącach zdjęć, padł ostatni klaps na planie "Króla" Canal+. Premiery możemy się spodziewać w przyszłym roku.

4. Snowpiercer z powrotem w TNT

Wiosną 2020 roku nadjedzie serialowy "Snowpiercer". Serial jednak wróci do TNT, po tym jak go przeniesiono do TBS.

5. Mekia Cox w serialu Rekrut

Mekia Cox ("Once Upon a Time") dostała stałą rolę w "Rekrucie". Zagra policjantkę, która po czterech latach pracy pod przykrywką prawie się zatraciła. Teraz wraca do zwykłej pracy i będzie szkolić Johna Nolana.

6. HBO Max zamawia pilot serialu DMZ

HBO Max zamówiło pilot serialu "DMZ", adaptacji komiksu Briana Wooda i Riccarda Burchiellego. Akcja dzieje się w przyszłości, podczas drugiej wojny secesyjnej w USA. Manhattan zamienił się w strefę zdemilitaryzowaną, zniszczoną i odizolowaną od reszty świata. Główną bohaterką będzie sanitariuszka, która poszukuje zaginionego syna. Mierząc się z gangami, milicją, demagogami i watażkami, kobieta staje się symbolem nadziei w krainie bezprawia. Showrunnerem serialu jest Roberto Patino ("Synowie Anarchii"), a reżyserką Ava DuVernay.

7. Phoebe Waller-Bridge w zapowiedzi SNL

Phoebe Waller-Bridge i jej trzy Emmy poprowadzą w najbliższą sobotę "Saturday Night Live". Zobaczcie zwiastun.

REKLAMA